Dell G15 5530 alınır mı?

Bütçe
45- 50k
Bu biraz daha alınabilir bence, diğer ilan çok pahalıydı. Ubuntu varmış ama Windows değil.
Üstad önerebileceğim çok pc var ama işte çoğu kronik sorunlu monster felan baya ısınıyor ses çıkarıyor kütüphaneye götürülmez şarj emiyor felan Allah'a havale sende güzel bir marka bulursan lütfen yardımcı olalım arkadaşa.

Üstad önerebileceğim çok pc var ama işte çoğu kronik sorunlu monster felan baya ısınıyor ses çıkarıyor kütüphaneye götürülmez şarj emiyor felan Allah'a havale sende güzel bir marka bulursan lütfen yardımcı olalım arkadaşa.
Daha aşağı seviye ama akarsız bir şey lazım bana ünide aktif ve mobil kullanacağım teşekkür ederim.

Üstat önerebileceğim çok PC var ama işte çoğu kronik sorunlu Monster falan bayağı ısınıyor ses çıkarıyor kütüphaneye götürülmez şarj emiyor falan Allah'a havale sende güzel bir marka bulursan lütfen yardımcı olalım arkadaşa.

Kanka bu Dell anlattığına göre iyi, Dell modellerini pek bilemem, Acer Nitro 5-16 serisi, ASUS TUF A15 serisi, HP Victus 16 serisi benim araştırdığım iyi bilgisayarlardandı, ama iyisini sorarsan HP ile Acer bir tık daha iyi.

Daha aşağı seviye ama akarsız bir şey lazım bana üniversite de aktif ve mobil kullanacağım teşekkür ederim.

Oyun oynamayacaksan al bir MacBook, git Starbucks'a kütüphaneye, havasını at. (!)

Kanka bu Dell anlattığına göre iyi, Dell modellerini pek bilemem, Acer Nitro 5-16 serisi, ASUS TUF A15 serisi, HP Victus 16 serisi benim araştırdığım iyi bilgisayarlardandı, ama iyisini sorarsan HP ile Acer bir tık daha iyi.

Oyun oynamayacaksan al bir MacBook, git Starbucks'a kütüphaneye, havasını at. (!)
hahaha ALLAHIM ÇOK KIL İNSANLAR ONLAR YA

MACDE METİN BELGESİ AÇIP SAATLERCE KUCAĞINDA ARADA BİR BİR ŞEY YAZAR GİBİ YAPMAK puhaha

Daha aşağı seviye ama akarsız bir şey lazım bana ünide aktif ve mobil kullanacağım teşekkür ederim.
yani ubuntu gibi bir işletim sistemi kullanabiliyorsan internete bir bak ben öneririm linux + windows gibi sağlam bir işletim sistemi öğren biraz al 41 e mis gibi :D

ÜQŞRÜQWĞRŞQRŞQÜĞRQŞRÜQRQŞÜWR Allah'im ÇOK KIL İNSANLAR ONLAR YA

Mac'de METİN BELGESİ AÇIP SAATLERCE KUCAĞINDA ARADA BİR BİR şey YAZAR GİBİ YAPMAK QWEQWEQ

Yani Ubuntu gibi bir işletim sistemi kullanabiliyorsan internete bir bak ben öneririm Linux + Windows gibi sağlam bir işletim sistemi öğren biraz al 41'e mis gibi :D

Technopat Sosyal'in gazabına uğramak üzeresin dostum, random atmak forumda yasaktı galiba. Muhtemelen caps kullanımından uyarı yiyeceksin.

Geri
Yukarı