Dell G15 5530 Sürekli Prizde Kullanmak Zararlı mı?

SLR Nirvana

Hectopat
Eski konulara baktım fakat yıllar yıllar öncesi olduğu için belki teknoloji bu konuda bir şeyler yapmıştır diye yeni bir konu açma gereği duydum. Evimde sürekli prizde kullanıyorum bilgisayarı, bunun batarya ömrüne zararı var mıdır? Bazı yerler zararlı değil, çok faydalı, pil ömrünü koruyorsun diyorlar ama bazı yerler zararlı diyor. Gerçekten bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski konulara baktım fakat yıllar yıllar öncesi olduğu için belki teknoloji bu konuda bir şeyler yapmıştır diye yeni bir konu açma gereği duydum. Evimde sürekli prizde kullanıyorum bilgisayarı, bunun batarya ömrüne zararı var mıdır? Bazı yerler zararlı değil, çok faydalı, pil ömrünü koruyorsun diyorlar ama bazı yerler zararlı diyor. Gerçekten bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok memnun olurum.
Yeni nesil laptop alıp bunu düşünmen çok saçma.

Yeni nesil laptop alıp bunu düşünmen çok saçma.
Neden böyle düşündüğünü anlayamadım. Bir öğrenci olarak yıllar boyunca para biriktirip en iyi laptopu almaya çalıştım kendimce ve uzun bir süre kullanacağım için malımın kıymetini biliyorum diyelim? Konu hakkında bir bilginiz yoksa kişisel yorumunuzu kendinize saklayın lütfen. İyi günler! <3

Geri
Yukarı