Dell G15-FGR556W85N vs Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K2TX

Bütçe
14500
Onun dışında çoğu özelliği birbirine benzer, iki modeli de magzada görmüştüm, malzeme kalitesi Lenovo'nun bir tık daha iyi gelmişti, soğutma anlamında ikisi de başarılı, işlemci, RAM miktarı, SSD boyu aynı zaten.

Lenovo'da fan sesinin çok fazla olduğunu söylüyorlardı, öyle bir şey var mı?

Lenovo'da fan sesinin çok fazla olduğunu söylüyorlardı, öyle bir şey var mı?
Kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım fakat bunun bir eski neslini kullanan bir arkadaşım var, günlük kullanımda sessiz olduğunu söylemişti, oyun esnasında her türlü yüksek sesle çalışacaktır. Ses konusu belki yabancı kanal incelemelerinde ele alınmıştır.

Kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım fakat bunun bir eski neslini kullanan bir arkadaşım var, günlük kullanımda sessiz olduğunu söylemişti, oyun esnasında her türlü yüksek sesle çalışacaktır. Ses konusu belki yabancı kanal incelemelerinde ele alınmıştır.

Oyun için Dell incelemesine baktığımda biraz sessizdi ve batarya olarak da sanırım Dell bir adım daha öndeydi. Bugün karar vermem lazım ve acele ediyorum.

Oyun için Dell incelemesine baktığımda biraz sessizdi ve batarya olarak da sanırım Dell bir adım daha öndeydi. Bugün karar vermem lazım ve acele ediyorum.
İki model de gayet kaliteli fakat en üst seviye performans istiyorsanız Lenovo almanız daha iyi olur, ama bu Dell'in kötü olduğu anlamına gelmez, Lenovo içinize sinmediyse Dell'de alabilirsiniz, o da bu bandda başarılı bir modeldir.

İki model de gayet kaliteli fakat en üst seviye performans istiyorsanız Lenovo almanız daha iyi olur, ama bu Dell'in kötü olduğu anlamına gelmez, Lenovo içinize sinmediyse Dell'de alabilirsiniz, o da bu bandda başarılı bir modeldir.

1 haftadır falan Dell incelemelerine baktım ve bayağı ısındım. Ayrıca Dell'in de tasarımını çok sevdim zaten. Ve bundan önce 7 buçuk - 8 senelik Dell kullanıcısıydım ve gayet de memnundum. Ama dediğim gibi. İnsan bu kadar para verince güzel olsun diyor hocam. İlginiz için teşekkür ederim :)

Lenovo Ideapad kullanıyorum. Özelliklerim imzamda var. Fan sesi biraz var ama sistem kesinlikle aşırı ısınmıyor. Malzeme kalitesi güzel ancak bendeki felaket yag tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı