Dell G15 i5 13450HX RTX 4050 alınır mı?

Bütçe
31000
Alınmaz. Sorunlu bir cihaz. 2 yıl aynı modelin 1650'lisini kullandım, sorunuz varsa sorabilirsiniz. Nitro 5 modeline bakabilirsiniz.

Güzel cihaz. Satıcının sorun olacağını sanmıyorum. Arkasında Amazon var sonuçta. Dell G15'den kat kat iyidir.
Ya bilmiyorum. Şikayet.com ve bazı forum sayfalarında çok şikayet eden gördüm. Pek emin olamadım.

Dosya Ekleri

• IMG-20231210-WA0007.jpg
    IMG-20231210-WA0007.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 28
Hmm
Ya bilmiyorum. Şikayet.com ve bazı forum sayfalarında çok şikayet eden gördüm. Pek emin olamadım.
Hmm, doğru olabilir. Hepsiburada'da falan ürüne bu satıcıya gelen yorumlara baktım. Memnun gibiler. Bir göz atın isterseniz.

Bilmiyorum. Acer nitro 16 çok mu iyi?
Bende Nitro 5 var 4050'li. Performans olarak çok memnundum 8 GB RAM olmasına rağmen. Ancak menteşede bir sıkıntı olduğu için değişim ya da iade talep etmek üzere geri yolladım. Değişim yaparlarsa kullanırım, iade yaparlarsa 4060'lı bir cihaz almayı düşünüyorum biraz daha ekleyip. Yapmazlarsa da kullanmaya devam ederim. Güzel cihaz, Nitro 16 biraz daha iyi bir model Nitro 5'e göre. Fiyatına göre şu aralar en iyisi diyebilirim.

Bende Nitro 5 var 4050'li. Performans olarak çok memnundum 8 GB RAM olmasına rağmen. Ancak menteşede bir sıkıntı olduğu için değişim ya da iade talep etmek üzere geri yolladım. Değişim yaparlarsa kullanırım, iade yaparlarsa 4060'lı bir cihaz almayı düşünüyorum biraz daha ekleyip. Yapmazlarsa da kullanmaya devam ederim. Güzel cihaz, Nitro 16 biraz daha iyi bir model Nitro 5'e göre. Fiyatına göre şu aralar en iyisi diyebilirim.
Sizce bu alınır mı? Amazon prime'mımda var.

Geri
Yukarı