Dell G15 oyunlarda düşük FPS veriyor

YalpTurhan2125

Picopat
Daha fazla  
Dostlarım testi yaparken bilgisayarın altındaki soğutucu ve bilgisayarın kendi fanları açıktı ne kadar fark eder bilmiyorum ama ekran kartı Max 79 dereceyi buldu. Dell G15 5530 laptop kullanıcısıyım ekran kartı RTX 4060 laptop GPU ekran kartı Max 79 dereceyi buldu bir daha da üstüne çıkmadı veya 79 olmadı sonuçlar iyi mi bilen birisi yazarsa sevinirim. Arızalı olduğunu düşünmemin sebebi bir yandan oyunlar mesela oyun testlerinde RTX 406p ve i7 işlemci olan bir bilgisayarın 90-100 FPS'lerde dolanacağını sanmıyorum veya başka oyunlarda PUBG, project: Playtime gibi oyunlarda 90 100 FPS lerdeyim sistem gereksinimlerim olması gerekenin bayağı bir üstü ama nedense FPS sisteme göre düşük geliyor. Bu yüzden bu testi yaptım o kadar para verip tam performans alamamak üzücü bir durum bu oyunları Ultra grafikler ile test ettim oyunların kendi ayarlarını hiç azaltmadan maksimuma çekerek oynadım belki ekran kartı değil başka bir parçada sorun vardır bilmiyorum deniyorum sırayla. Bilen veya anlayan kişiler yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı