Dell G15 Ryzen 5 5600h aldım

85 w fps degerleri 8 gb olmasi ragman cok iyi control rtx on orta ayarlarda dls aktif akici oynadim
Knk 85 wallti nasıl aktif olarak kullanacağız bazıları turbo boost felan diyor ben fazla anlamam da 85 watt direk kullaniyozmu yoksa turbo boost denilen şeyi yapacakmiyiz rdr 2 oynadinmi genel durumlar nedir doscortunu Verde goruselim
Bayıldım ya, çok tatmin edici. Umarım sen de beğenirsin. 8GB Ram muhakkak eklet güzel dostum.
Knk 8 ram aldım taktım 15.4 kullanılabilir gözüküyor normalmi birde Rami taktıktan sonra bios ayarlarindan bir şey yapacakmiyiz

Son düzenleme:
Nasıl hâlâ memnun musunuz? Oyunlarda nasıl bir FPS alıyorsunuz, ısınma değerleri nasıl?

RDR2 yuksekde FIFA 22 Ultra akici oynadim isinma sorusuna gelirsek cihazda yazilim sorunu var aliwanre kendi programini elleyemiyoruz hata veriyor sadece CPU GPU isisina bakmaya yariyor cihaz Max CPU 93 derece ye kadar isiniyor ve kendisini sabitliyor daha fazla cikmiyor ben bu isi icin musteri hizmetlerini ve arastirma yaptim cihaz in islemcisi zaten normalde 100'e kadar cikabilen islemci 100'e kadar sorun olmadıklarını dile getirdiler yabanci kanallardada ayni cevap vardı bosda 60 70'e kadar cikabiliyor. Ben simdi 16 GB RAM yapacağım İstanbul'a dönünce şarj konusunda cok yeterli degil hizli bitiyor.
Fan sesi cok rahatsız etmiyor isida 93 olmasi bir zarar vermiyor ben aldığım zaman 12K ya almıştım en iyi butceye bu laptopdu.

Son düzenleme:
RDR2 yuksekde FIFA 22 Ultra akici oynadim isinma sorusuna gelirsek cihazda yazilim sorunu var aliwanre kendi programini elleyemiyoruz hata veriyor sadece CPU GPU isisina bakmaya yariyor cihaz Max CPU 93 derece ye kadar isiniyor ve kendisini sabitliyor daha fazla cikmiyor ben bu isi icin musteri hizmetlerini ve arastirma yaptim cihaz in islemcisi zaten normalde 100'e kadar cikabilen islemci 100'e kadar sorun olmadıklarını dile getirdiler yabanci kanallardada ayni cevap vardı bosda 60 70'e kadar cikabiliyor. Ben simdi 16 GB RAM yapacağım İstanbul'a dönünce şarj konusunda cok yeterli degil hizli bitiyor.
Fan sesi cok rahatsız etmiyor isida 93 olmasi bir zarar vermiyor ben aldığım zaman 12K ya almıştım en iyi butceye bu laptopdu.
Bende ram sipariş etmiştim. Aldığım buydu: Kingston KVR32S22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram 689,00 TL yerine 577,22 TL
Uyumlu diye aldım ama inşallah uyumsuzluk yapmaz

Bende RAM sipariş etmiştim. Aldığım buydu: Kingston KVR32S22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 notebook RAM 689,00 TL yerine 577,22 TL.
Uyumlu diye aldım ama inşallah uyumsuzluk yapmaz.

Taktigin zaman bilgi verir misin bir de performans hakkinda FPS artisi hakkinda ne zaman sipariş ettiniz acaba.

Taktigin zaman bilgi verir misin bir de performans hakkinda FPS artisi hakkinda ne zaman sipariş ettiniz acaba.
Dün sipariş verdim. Yorumlarda da Dell g15 ile uyumlu yazan vardı. N11 bana ekstra 50 TL kupon verdi ben 520 TL'ye aldım.
Laptop yanımda yok şuan haftaya kadar olmayacak. En iyi haftaya unutmazsam bilgi veririm

gecikme ve ghosting var mı varsa çok mu bende haftaya alacam da memnun musunuz yoksa başka markaya mı bakayım

Geri
Yukarı