Dell G15 vs ROG STRIX G15

nocrynowomen

Hectopat

Bu laptoplar arasında kaldım. Fikrinizi almak isterim. Bilgisayarımı iş olarak: Eplan, AutoCAD, tıaportal, oyun olarak: Valorant, Call of Duty, (belki başka oyunlar da olur.) Gibi şeyler için kullanacağım. Tercihim ekranı iyi olduğu için ASUS'dan yana. Ama kullancak olduğum programların işlemci ağırlık olduğunu düşündüğümden dolayı Dell daha mantıklı geliyor. Sizin tercihiniz ne olurdu? Paylaşırsanız sevinirim. Varsa başka bir öneriniz değerlendirmek de isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clevo kasa. Monster veya Excalibur almakla aynı mantık.
Bütçem 30000 TL civarıydı en başta. Sonra 35000 TL'ye kadar çıkarayım dedim. Bu fiyat civarlarındayım.Beklemek konusunda tam çıkış tarihleri varmı yoksa net bir tarihleri yokmu. Çünkü seçimden önce alma niyetim var. Vatan dışında Hepsiburada satıcı, MediaMart'a güveniyorum. Onun dışında bildiğiniz güvendiğiniz alışveriş yaptığınız var ise tercih edebilirim.

Asus, Dell, MSI dışı markalara sıcak bakamıyorum.

Son düzenleme:
Asus Tuf serisin kasası hakkında çok olumsuz yorum okudum. Ve gidip incelediğimde de pek güzel bir kasa olmadığını gördüm. O yüzden Asus'da Tuf serisine sıcak bakamıyorum. ROG serisi daha kaliteli hissiyat veriyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı