Dell G16 7630 alınır mı?

Bütçe
40000

arkadaşlar merhaba, Dell G16 7630 G76302401024u modelini almayı düşünüyorum, yorumları okudum sorun yaşayanlar var. Şu an sorunlarınız devam ediyor mu? Servis tarafından memnun musunuz? Ayrıca Alienware yazılımı düzeltildi mi yoksa sorunlar devam mı ediyor teşekkürler.​

Servis tarafı Dell Türkiye tarafında çok sıkıntılı ben kurtuldum rahatım hiçbir şekilde çözümcü yaklaşmıyorlar.

@Ufuk karaca klavye ışığı yanmasından dolayı değişime gönderdiğimde değiştirmişlerdi. Klavye aydınlatma tuşu çalışıyordu ancak uygulamayı onar dedikten sonra çalışmamaya başladı. Sadece benden çalışmıyor olabilir.

İlgin için teşekkür ederim hocam.

Servis tarafı Dell Türkiye tarafında çok sıkıntılı ben kurtuldum rahatım hiçbir şekilde çözümcü yaklaşmıyorlar.

Sağ ol hocam sanırım ASUS ROG serisi alacağım. Dell'in yazılım ve servis açısından çok şikayet var.

İlgin için teşekkür ederim hocam.

Sağ ol hocam sanırım ASUS ROG serisi alacağım. Dell'in yazılım ve servis açısından çok şikayet var.

Çok yerinde olur cano benim Dell laptopumda 30 watt sabitleme durumu vardı ve bu tek bende olmuyordu dava sonucundabilirkişi üretim kaynaklı anakart arızası olduğunu söyledi çok şükür kurtuldum ama dava gene devam ediyor ama ben gittim MSI aldım çatır çatır kullanıyorum hiç problemsiz her şeyi takır takır çalışıyor Dell'e bulaşıp hiç kafanızı ağtırmayın ASUS MSI bunlar güzeldir hatta misal vereyim Dell yerine gidin Monster alın hiç yoktan performanslı çalışıp bir sıkıntısı olduğunda muhatap bile bulabiliyorsunuz ama Dell Türkiye tarafı cidden problemli 😂ve bu arada alacağınız cihaz şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı