Dell G2422HS 165Hz 1ms alınır mı?

Stokta yok.

İnceledim attığınız konuyu. İncelemenizden sonra yaşadığınız herhangi bir sorun oldu mu? Veya size göre eksi yönleri var mı şu ana kadarki kullanımınızda? Yarın almayı düşünüyorum.

Teşekkürler yanıtlarınız için.

Hocam herhangi bir eksisi yok benim için. Sadece 2K olmasını isterdim ama bu bütçelerde hayal. Ama size söyleyeyim 27inç ve 1080p olduğu için korkmayın. Diğer monitörler gibi pikseller görünmüyor. Gayet kaliteli öneririm kesinlike.

Alınır. 2 haftadan fazladır kullanıyorum, cok memnunum. Va panelden ips panele geçince renkler bana daha sarımsı gelmişti meğer va panel renkleri daha beyaz veriyormuş. Gözümde alıştı hiçbir sıkıntım yok.

Hocam herhangi bir eksisi yok benim için. Sadece 2K olmasını isterdim ama bu bütçelerde hayal. Ama size söyleyeyim 27inç ve 1080p olduğu için korkmayın. Diğer monitörler gibi pikseller görünmüyor. Gayet kaliteli öneririm kesinlike.
Hocam 3 hafta öncesine kadar 27 inc 1080p kullaniyordum ve sahsi fikrim 24 inc 1080p için sınır. 24 inçlik monitore geçince insan anlıyor farkı.

Alınır. 2 haftadan fazladır kullanıyorum, cok memnunum. Va panelden ips panele geçince renkler bana daha sarımsı gelmişti meğer va panel renkleri daha beyaz veriyormuş. Gözümde alıştı hiçbir sıkıntım yok.

Hocam 3 hafta öncesine kadar 27 inc 1080p kullaniyordum ve sahsi fikrim 24 inc 1080p için sınır. 24 inçlik monitore geçince insan anlıyor farkı.
Hocam bence de öyle. 24 inç 1080p, 27inç en az 2K ama bu bütçelerde imkansız. Ben alırken 4K bütçem vardı bunu aldım mesela. 2K için bütçeyi zorlasam en az 1.5K,2K zorlamam gerekiyordu. Ama F/P olarak baktığınız da bu monitörden iyisi yok. Ve ben 3 ay önce falan aldım yani o zamanlar 1.5K aslında fazlaydı. Şuan az gibi. Şuan ki farkları bilmiyorum.

Bu fiyatlar hiç iyi değil.
1675172246133.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı