Dell G2422HS monitör alınır mı?

Vallaha hocam şu an Dell kullanıyorum neyi Premium değil anlamadım özellikle asansör yapısı ve dokununca gelen hissiyatı çok iyi. Aim stabilaizer nedir tam olarak?

Hocam Dell de çok kaliteli bende o monitörü kullandım bir arkadaşımda yanlış anlaşılma olmasın, Gigabyte'ın fiziksel yapısı ve dokununcaki hissiyatı daha farklı bunu nasıl betimleyebilirim bilmiyorum. Aim stabilzer Gigabyte'nın ghosting i yok eden bir teknolojisi. Bunun ilerlemiş hali DyAc olarak Zowie'lerde var tabii onlar kadar iyi değil ama beni çok tatmin etti.

Dell G2422HS bugün elime ulaştı ve kurulum u yaptım. Bütün testleri yaptım herhangi bir sıkıntı yok. Renk konusunda da oldukça başarılı.

Dell G2422HS bugün elime ulaştı ve kurulum u yaptım. Bütün testleri yaptım herhangi bir sıkıntı yok. Renk konusunda da oldukça başarılı.

Size tavsiye ayarlardan response time Extreme yapın Fast olan 5 ms, super Fast 2 ms, Extreme 1 ms diye hatırlıyorum yani Extreme yaparsanız 1 ms oluyor.

Size tavsiye ayarlardan response time Extreme yapın Fast olan 5 ms, super Fast 2 ms, Extreme 1 ms diye hatırlıyorum yani Extreme yaparsanız 1 ms oluyor.
Sadece o değil, bir çok ayar var. Ayrıca canlı fps sayacı da var sanırım deneyemedim daha ama.

Önerilen renk ayarı varmıdır acaba. Monitör ün renklerleri çok hoşuma. Ekran çok canlı duruyor.

@Saint Lucia hocama teşekkürler tavsiyesi için bu arada.

Sadece o değil, birçok ayar var. Ayrıca canlı FPS sayacı da var sanırım deneyemedim daha ama.

Önerilen renk ayarı var mıdır acaba. Monitör ün renklerleri çok hoşuma. Ekran çok canlı duruyor.

@Saint Lucia hocama teşekkürler tavsiyesi için bu arada.

Vallaha AMD yazılımdan Valorant'ta doygunluk 170 Valorant'ta değilken normal ekranda 130 doygunluk kullanıyorum gayet güzel öneririm.

Geri
Yukarı