Dell G2422HS vs AOC 24G2SPU/BK

Leshmeatt

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar bu iki monitör arasında kaldım. Bütçem 4.500 TL. Hangisi daha kalitelidlr oyun için? Ve ikisinden hangisinde sorun çıkma olasılığı daha azdır? Ölü piksel ve ghosting sorunlarından yıldım artık.

Hikaye tabanlı hocam. Goruntu netliği, renkler çok önemli benim icin. Ve kronik sorunlu olmasın yeterli.

Yardımcı olabilecek var mı?

AOC renk kalitesi ve panel bazında Dell'in modelinden üstün. İsteklerinize yardımcı olacak monitör baktığınız AOC'tur. Üzmez. Renk gamutları AOC'ta çok başarılı. Dell daha soğuk renklere sahip.

AOC renk kalitesi ve panel bazında Dell'in modelinden üstün. İsteklerinize yardımcı olacak monitör baktığınız AOC'tur. Üzmez. Renk gamutları AOC'ta çok başarılı. Dell daha soğuk renklere sahip.
Hocam tasarımından dolayı Dell almaya karar verdim. Sizce çok pişman eder mi almadığıma AOCyi?

Hocam tasarımından dolayı Dell almaya karar verdim. Sizce çok pişman eder mi almadığıma AOC'yi?

İkisini de görmüş olsan "eder" derdim. Görmediğin için "etmez" diyorum. Farkı anlamak için somut olarak görmen gerek. Dell zamanında ucuzdu F/P bandında tepedeydi. Şu an zam yiye yiye verdiği ya da sunduğu kalite parasına göre biraz pahalı. AOC daha kaliteli ve ucuz.

Sistemim Intel 12400F ekran kartım RX 590 bu monitörü almayı düşünüyorum kendi sitesinde FreeSync desteği gözükmüyor alınır mı sizce? Ayrıca Dell G2422HS modeli var ikisi arasında kaldım.

Sistemim Intel 12400F ekran kartım RX 590 bu monitörü almayı düşünüyorum kendi sitesinde FreeSync desteği gözükmüyor alınır mı sizce? Ayrıca Dell G2422HS modeli var ikisi arasında kaldım.

AOC daha üstün şu an. FreeSync OSD menüsünden açılıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı