Dell G2422HS vs Gigabyte G24F-2

Bütçe
5500

rezgo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monitör
dell gigabyte
G2422HS modelini kullanıyorum memnunum fakat aldıktan 1 ay sonra sadece siyah ekranda belli olan ölü piksel çıktı. Dell servisine ulaştım fakat değişim veya iade için 5-6 ölü piksel olması gerektiğini söylediler. Ben de tüketici hakem heyetine başvurdum. Bilginiz olsun diye söylüyorum.

Gigabyte kullanmadım ama 180Hz OC diyor onu nasıl yapmışlar bilmem ama bu monitör elinde kalır gibi duruyor en mantıklısı Dell.

G2422HS modelini kullanıyorum memnunum fakat aldıktan 1 ay sonra sadece siyah ekranda belli olan ölü piksel çıktı. Dell servisine ulaştım fakat değişim veya iade için 5-6 ölü piksel olması gerektiğini söylediler. Ben de tüketici hakem heyetine başvurdum. Bilginiz olsun diye söylüyorum.
Hocam bence Dell'in yurtdışı servisi ile vs de konuşun. Çünkü Dell bu konuda çok iyi.

Hangi monitörü almalıyım karar veremedim yardımcı olur musunuz?
5.5k bütçede bu modeli öneririm.

Gigabyte kullanmadım ama 180Hz OC diyor onu nasıl yapmışlar bilmem ama bu monitör elinde kalır gibi duruyor en mantıklısı Dell.
Gigabyte G24F-2 kaliteli bir monitör, alırsan pişman olmazsın. Diğeri hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
5.5k bütçede bu modeli öneririm.

Satıcı güven vermedi attığınız linkte.

Geri
Yukarı