Dell G2722HS "no DP Signal from your device" hatası

• Konuyu başlatan Plai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 131

Plai

Picopat
Daha fazla  
Monitör
DELL G2722HS
Monitör HDMI ile görüntü veriyor ancak DP ile denediğimde sinyal yok hatası veriyor.

Monitör Dell G2722HS DP 1.2 destekli.
Kablo Paugge USB C to DP 1.4 destekli.
Laptop ise ASUS ROG STRIX G16 DP 1.4 destekli Thunderbolt çıkışı var.

Forumda açılan konulara ve Microsoft'un desteğine baktım lakin işe yarar bir çözüm yolu bulamadım. Acaba DP 1.2 kablo kullansam sorun çözülür mü? Okuduklarıma göre DP geri dönük diyorlar yani 1.4 DP'nin 1.2'yi de kullanabileceğini anladım ben buradan. Aklım karıştı bu monitörde yine aynı sorunu yaşayanlar olmuş bilen veya fikri olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

Monitör HDMI ile görüntü veriyor ancak DP ile denediğimde sinyal yok hatası veriyor.

Monitör Dell G2722HS DP 1.2 destekli.
Kablo Paugge USB C to DP 1.4 destekli.
Laptop ise ASUS ROG STRIX G16 DP 1.4 destekli Thunderbolt çıkışı var.

Forumda açılan konulara ve Microsoft'un desteğine baktım lakin işe yarar bir çözüm yolu bulamadım. Acaba DP 1.2 kablo kullansam sorun çözülür mü? Okuduklarıma göre DP geri dönük diyorlar yani 1.4 DP'nin 1.2'yi de kullanabileceğini anladım ben buradan. Aklım karıştı bu monitörde yine aynı sorunu yaşayanlar olmuş bilen veya fikri olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

Aynı sorun bende de var şu an DisplayPort to USB C aldım. Bende de sinyal yok hatası veriyor. Çözebildin mi?

Geri
Yukarı