Dell G2722HS vs AOC 27g2spu

Serhat Atay

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler yeni bilgisayar aldım ve monitör almak istiyorum . Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum ve alttaki iki model arasında kaldım :

Ama forumlarda AOC un bu modelinin aslında oyunlarda 4ms olduğunu söylüyorlar . 1ms ve 4ms arasında çok fark yok mu ? DELL almam daha iyi olmaz mı bu yüzden ? Bilgisi olan iki monitörün birbirine göre + ve - lerini yazabilir mi . Almışken iyi bir şey almak istiyorum . Şimdiden saolun (Saint Lucia abi özellikle bakarsan sevinirim)

Ekran kartım rx 6750 xt işlemci r5 5600
Monitörlerde AMD de avantaj sağlayan var mı ?

Açılmıştı bu konu. AOC tavsiye ediliyordu. Bu arada biri 24 diğeri 27 inç farkındasınız değil mi?
Ben örnek olarak attım inç olarak fark etmez benim için

1 ms olayı pazarlama taktiği.
AOC tercih edebilirsiniz.
AOC ms olarak daha iyi Dell'e göre.
Yazılan ms değerlerine takılmayın. Lenovo'da 0,5 ms yazıyor. Doğru mu? Değil
1 ms ile 4 ms arasinda FPS oyunlarında gözle görülür bir fark olur mu

1 ms ile 4 ms arasinda FPS oyunlarında gözle görülür bir fark olur mu?

Dell'in tepkime süresi aşağıda ki resimde mevcut. Total gecikme süresi 9.1. Sen 1 Ms'nin gerçek olduğunu düşünüyor musun hala?
AOC'un biraz daha düşük. Rise/fall süresi 3.36'tıydı. Eğer yanlış hatırlamıyorsam.
Bu farkları sen anlayamazsın.
IPS paneldeki görüntü netliği bu Ms'lerde aynı gelir size.

1684418937285.png

Dell'in tepkime süresi aşağıda ki resimde mevcut. Total gecikme süresi 9.1. Sen 1 Ms'nin gerçek olduğunu düşünüyor musun hala?
AOC'un biraz daha düşük. Rise/fall süresi 3.36'tıydı. Eğer yanlış hatırlamıyorsam.
Bu farkları sen anlayamazsın.
IPS paneldeki görüntü netliği bu Ms'lerde aynı gelir size.

Eki Görüntüle 1783475
Kafam biraz karışıktı AOC ile DELL arasında şimdi AOC tarafında karar kılmış bulunmaktayım Teşekkürler yardım için

Kafam biraz karışıktı AOC ile Dell arasında şimdi AOC tarafında karar kılmış bulunmaktayım teşekkürler yardım için

Dell güzel monitördür. Yanlış anlaşılma olmasın.
Fakat eski F/P'liği kalmadı.
AOC yokken ve ucuzken tahtın lideriydi kendisi. Forumda aldırdığım kişilerin referansları hala duruyor.
Burada ki olay daha iyisini alabilmek.
AOC üzmez. Mağazadan alabilirseniz daha avantajlı olur. 👍

Geri
Yukarı