Dell G2722HS vs Samsung Odyssey G4 LS27BG400EUXUF vs ASUS TUF Gaming VG279Q3A

Bütçe
7500

Pantheonss

Femtopat
Merhaba, üç monitör arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim veya sizin önerdiğiniz bir monitör var mı? Maksimum bütçe 7K ekran kartım: RTX 3060 genellikle hikaye bazlı oyunlar oynuyorum.

Merhaba, üç monitör arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim veya sizin önerdiğiniz bir monitör var mı? Maksimum bütçe 7K ekran kartım: RTX 3060 genellikle hikaye bazlı oyunlar oynuyorum.

İki gündür bunu araştırıyorum. Yorumlar olumlu.

ASUS'u eleme sebebin nedir son zamanlarda kalite problemi mi var bunlarda?

Rakiplerine göre başarılı değil. Özellike de TUF serisi biraz yavan bir seri. Bir iki modeli hariç görüntü performansı başarılı değil. AOC, MSI, Dell varken biraz geri kalıyor.
Alınabilir yine de fakat rakipleri daha üstün.

FPS oynamıyorsan 240Hz gereksiz olabilir. Fakat almışken alayım diyorsan 240Hz mantıklı seçim olur. Şimdi diğerleri aynı akıcılığı vermeyecek.
ASUS'u direkt eliyorum.
240Hz alacaksan önerim AOC 24G2ZU/BK Monitör budur.
240 istemiyorsan Dell düşünebilirsin.
Hocam çoğu monitörler hakkında sizi gördüm. AOC öneriyorsunuz. G-SYNC olmadığı için nedense sıcak bakmıyor kardeşim ve bizim için önemli olan 27 inç monitör. Zaten 3060 kullandığımız için 144Hz olsa yeterde artıyor. Sizce Dell 5200 TL fiyatını halen hak ediyor mu?

Hocam çoğu monitörler hakkında sizi gördüm. AOC öneriyorsunuz. G-Sync olmadığı için nedense sıcak bakmıyor kardeşim ve bizim için önemli olan 27 inç monitör. Zaten 3060 kullandığımız için 144Hz olsa yeterde artıyor. Sizce Dell 5200 TL fiyatını halen hak ediyor mu?

Normalde Dell'in rakibi olan monitörleri öneriyorduk.
Gigabyte 27 inç mesela bu monitör. Şu an fiyatı arttığı için bunun yerine Dell alınabilir.
Eğer alternatif istersen şu an indirimde olan bir MSI var.

Bütçe güçlüyse AOC 27" 27G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP D-SUB AdaptiveSync USB 3.2 Pivot FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bunu net öneririm. Karar sizin.

Geri
Yukarı