Dell G2724D alınır mı?

Bütçe
12.000 TL

854anil854

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
Dell G2724D
Bu cihaz için 12k civarına çıkmak mantıklı mı? Daha iyi alternatif var mıdır? (Benim için görüntü kalitesi ve pivot olması daha önemli.)

Biraz araştırarak bile çok daha ucuza iyi monitorlar bulabilirsin 12K ya öyle bir monitore vermeye gerek yok. 3dk araştırarak buldum eminim daha iyisi vardır

Son düzenleme:
Dell 2723h kullanıyorum şu anda daha öncesinde MSI 250 Hz Curved monitör ve ASUS TUF Gaming pivot monitör modellerini kullandım Dell benim için en iyisi ASUS'ta iyiydi yani monitör almak isterseniz Dell tavsiyemdir ekran kartınıza göre FreeSync ya da G-SYNC modelini alın pişman etmez sizi.

İyi ve sorunsuz bir monitör aynı zamanda yeni bir model. Fiyat bandında (300 dolar) en iyi monitörlerden biridir. Alabilirsiniz. Vatan'da 11.400TL'ymiş.

vx2780-2k'yı iade edip buna geçtim ve 10 bit dışında hiçbir avantajını görmedim. illa 10 bit istiyorum diyorsanız 10.350ye lg alabilirsiniz ama dellin fiyatı biraz şişik

Biraz araştırarak bile çok daha ucuza iyi monitorlar bulabilirsin 12K ya öyle bir monitore vermeye gerek yok. 3dk araştırarak buldum eminim daha iyisi vardır.

Pikselleşme ghosting gibi şeyleri kafaya takmam diyorsan Asus'u alabilirsin fakat Dell kaliteli senin tercihin.

Düşeceğini hiç sanmıyorum o yüzden hiç beklemeden almak istiyorum.Değerlendirebileceğim başka monitör var mı yoksa alayım mı ?

Geri
Yukarı