Dell G2724D nasıldır?

Casper_S

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Dell'in yeni monitörü, cok fazla inceleme yok bu monitör hakkinda düşünceleriniz nelerdir?

MSI 27MSI G274QPF-QD genelde revaçta olan monitor bu, ama bilmiyorum bir türlü performans anlamında bu monitöre pek ısınamadım. Renk, ekran kalitesi belki iyi ama " M27Q " saf performansta daha iyi görünüyor. ( oyun için)

Ben monitörü Xbox ve /PS5 icin düşünüyorum, size yukarida linkini attığım Dell monitörün 1 HDMI çıkışi var ve 3.5 mm cikis yok. Ben Dell ve konsol kombinin de nasıl ses cikisi alabilirim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben monitörü Xbox ve /PS5 icin düşünüyorum
Bunlar için 32' daha iyi olur. Kendimin de kullandığı ve her şeyiyle harika olan monitör linkini koyuyorum;

Bunlar için 32' daha iyi olur. Kendimin de kullandığı ve her şeyiyle harika olan monitör linkini koyuyorum;

Evet aslinda gönlümde bu monitör var . Ama 32' biraz korkutuyor gözümü:)

Evet aslinda gönlümde bu monitör var . Ama 32' biraz korkutuyor gözümü:)
Forumda herkes bunu söylüyor ama 2 aylık kullanımdan sonra küçük bile geliyor. FPS oyunları da oynuyorum arada ve herhangi bir sıkıntı. CS GO'da 3000 saati olan birisi olarak söylüyorum bunu. Hikaye oyunlarına zaten diyecek bir şey yok harika.

Aslında ben de Dell G3223D monitörü almaya karar verdim ama 32 inç kullanmadım daha önce. 1440p 165hz monitöre ihtiyacım var. 32 inç çok iyi bir ekran aslında işlerim için. Ama ara sıra Valorant veya CSGO oynuyorum sıkıntı çıkarır mı emin olamadım. Bu yüzden Dell G2724D modelini buldum araştırırken. Hem de çok yeni girmiş pazara. Acaba nasıl yapsak. Tek farkı Dell G3223D modelinde 1.07 milyar renk sayısı ve 10 bit (8+A-FRC) renk derinliği varken Dell G2724D bu modelde renk derinliği bilgisine ulaşamadım. Renk sayısı da 16.7 milyon

Aslında ben de Dell G3223D monitörü almaya karar verdim ama 32 inç kullanmadım daha önce. 1440p 165hz monitöre ihtiyacım var. 32 inç çok iyi bir ekran aslında işlerim için. Ama ara sıra Valorant veya CSGO oynuyorum sıkıntı çıkarır mı emin olamadım. Bu yüzden Dell G2724D modelini buldum araştırırken. Hem de çok yeni girmiş pazara. Acaba nasıl yapsak. Tek farkı Dell G3223D modelinde 1.07 milyar renk sayısı ve 10 bit (8+A-FRC) renk derinliği varken Dell G2724D bu modelde renk derinliği bilgisine ulaşamadım. Renk sayısı da 16.7 milyon

8bit.

Ayrica bunu buldum sadece ve Amazon yorumlari biraz . Genel olarak herkes memnun, 3.5mm jack yok sadece ve HDR zayıf.

Ben Dell garantisinden dolayi buna karar verdim gibi ,
Gaming.gen.tr
Veya Hepsiburada ( beta plus ) satıcısı.. hsngisi daha az baş agritir bir sorunda ona karar veremedim .
Belki siz bu konuda tecrübeleriniz ile yardimci olursunuz .

8bit.

Ayrica bunu buldum sadece ve Amazon yorumlari biraz . Genel olarak herkes memnun, 3.5mm jack yok sadece ve HDR zayıf.

Gaming.gen.tr
Veya Hepsiburada ( beta plus ) satıcısı.. hsngisi daha az baş agritir bir sorunda ona karar veremedim .
Bu fiyat bandında HDR cidden iyi olan bulamazsınız. G3223D kullanıyorum. Kral monitör eksiği yok fiyatına göre.

8bit.

Gaming.gen.tr
Yüksek ihtimalle 32 inç olan modeli alacağım. Umarım hızlıca alırım. Tecrübelerimi paylaşmayı çok isterim. @GRBreakpoint hocamın da dediği gibi bu monitör gördüğüm kadarıyla fiyatına göre en iyisi. çok seçenek olabilmesi için epey araştırma yaptım acaba daha iyisini bulabilir miyim diye ama bu fiyata başka bulamadım. 27 inç olanın da renk derinliği ve renk sayısı nispeten az. tek düşüncem 32 yerine aynı özelliklerde 27 bulabilir miyim idi. ama bulamıyorum :D

Yüksek ihtimalle 32 inç olan modeli alacağım. Umarım hızlıca alırım. Tecrübelerimi paylaşmayı çok isterim. @GRBreakpoint hocamın da dediği gibi bu monitör gördüğüm kadarıyla fiyatına göre en iyisi. çok seçenek olabilmesi için epey araştırma yaptım acaba daha iyisini bulabilir miyim diye ama bu fiyata başka bulamadım. 27 inç olanın da renk derinliği ve renk sayısı nispeten az. tek düşüncem 32 yerine aynı özelliklerde 27 bulabilir miyim idi. ama bulamıyorum :D
Hocam monitör harika diyorum al geç. 3 aydır kullanıyorum şuanda 32' 24' gibi geliyor bana.

Hocam monitör harika diyorum al geç. 3 aydır kullanıyorum şuanda 32' 24' gibi geliyor bana.
Ben de gaza geldim 32" olani alacağım:) ama yine ayni sorun !! Gaming.gen.tr veya hepsiburada ( beta plus ) saticilarindan hangisinden alayim ??
Monitör hassas iş , sattığı ürünün arkasında duracak satici lazim .

Geri
Yukarı