Dell G3 15 alınır mı?

Kuzey Tekinoglu

Centipat
Merhabalar. Mimarlik bolumu ogrencisiyim. Bu laptopu alma amacim render ve autodesk programlarıni kullanmak. Bu fiyata almali miyim? Biraz daha ekleyip baska bir marka/modele mi yonelmeliyim? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Aynı fiyata Gtx 1650 olduğunu düşünürsek Gtx 1660Ti Max-Q olması önemli bir şey değil bence.
Fiyatları uzun süredir takip etmediğim için yorum yapamıyorum fakat öyle ise haklısınız. Sadece genelde Max-Q modelleri nedense belirtmeyen satıcılar var buna karşı bilinçlendirmek istedim.

Max Q'nun zararlı olduğunu yada daha kötü olduğunu düşündüren nedir?

Max Q'nun zararlı olduğunu yada daha kötü olduğunu düşündüren nedir?
Neden konudan Max-Q kotudur izlenimi aldiniz anlayamadim. Amac paranin karsiliginda hangi urun aliniyor onu belirtmek. Bazi satici yorumlarinda MSI'in Thin serisindeki Max-Q 1650'leri normal oldugunu dusunerek alan ve bundan sikayet eden kullanicilar vardi. Benzer bir "Ama ben 'Normal' 16xx sanmistim." vakasini onlemek amaci ile yazdim.

Neden konudan Max-Q kotudur izlenimi aldiniz anlayamadim. Amac paranin karsiliginda hangi urun aliniyor onu belirtmek. Bazi satici yorumlarinda MSI'in Thin serisindeki Max-Q 1650'leri normal oldugunu dusunerek alan ve bundan sikayet eden kullanicilar vardi. Benzer bir "Ama ben 'Normal' 16xx sanmistim." vakasini onlemek amaci ile yazdim.
Sanırım yazıyı okurken farklı tonladım kendi içimde, kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı