Dell G3 15 FPS düşmesi

Denoh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım Dell G3 15. Gaming laptop diye geçiyor fakat şöyle bir sıkıntısı var GTA 5'te kasıyor ve başka oyunlarda da kasıyor. Örneğin Batman Arkham Knight'da bile kastı Witcher 3'te kasmadı fakat bayağı ses çıkarıyor. Benim laptopta mı bir sorun var yoksa Dell'de mi bir sorun var?
Bu arada PUBG'de bile kasıyor hatta GTA 5'te tam ekran yapmak için çok uğraştım öyle bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı laptop bende var. Güç seçeneklerinden güç modunu Dengeli yap. Sonra windows çubuğundan sağ altta ki bataryaya tıkla ortaya çek yani daha iyi performansta kalsın. Cihaz hem ısınmaz hem kasma yapmaz. Ben sorunumu böyle çözdüm.

Merhaba. Bilgisayarım Dell G3 15. Gaming laptop diye geçiyor fakat şöyle bir sıkıntısı var GTA 5'te kasıyor ve başka oyunlarda da kasıyor. Örneğin Batman Arkham Knight'da bile kastı Witcher 3'te kasmadı fakat bayağı ses çıkarıyor. Benim laptopta mı bir sorun var yoksa Dell'de mi bir sorun var?
Bu arada PUBG'de bile kasıyor hatta GTA 5'te tam ekran yapmak için çok uğraştım öyle bir cihaz.

Merhaba aynı laptop ve aynı sorun bende de var sorunu çözebildinmi. Çözebildiysen nasıl çözdün yazarsan sevinirim.

Geri
Yukarı