Dell G315 alınır mı?

İlginiz için çok teşekkür ederim. Bu hafta alacağım galiba bu cihazı görüşlerimi paylaşmaya çalışacağım. Umarım iyi olur benim için.
İncelemeni beklerim okuyacağım mutlaka bu laptopu bende çok beğenmiştim gerçekten güzel cihaz nazar değmesin :).

Arkadaşlar ben bu ürünün i7 işlemci ve 1050ti modelini almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?
9. nesil işlemciler çıktı laptoplar için bekleyin derim ek olarak Monster düşünebilirsiniz. Baktığınız modeller iyi olsa da fakat 17 ekranlı olan modellerin ekranı çok daha iyi ancak sanırım stokta 17 ekranlı yok sanırım. 1050 Tİ bana kalırsa ziyan bir kart fiyatına göre aşırı kötü performanslı 1650 çıktı düşünün 1050 Tİ laptoplardan daha ucuz durumda yeni model laptop almanızı tavsiye ederim ben.

9. nesil işlemciler çıktı laptoplar için bekleyin derim ek olarak Monster düşünebilirsiniz. Baktığınız modeller iyi olsa da fakat 17 ekranlı olan modellerin ekranı çok daha iyi ancak sanırım stokta 17 ekranlı yok sanırım. 1050 Tİ bana kalırsa ziyan bir kart fiyatına göre aşırı kötü performanslı 1650 çıktı düşünün 1050 Tİ laptoplardan daha ucuz durumda yeni model laptop almanızı tavsiye ederim ben.
ben eğlence amaçlı alıyorum. Bunun için ideal mi?
Ben eğlence amaçlı alıyorum. Oyun performansı nasıldır?

Yeni çıkan gtx1650, gtx1050ti dan 30% oranlarında daha hızlı 1050ti almanızı önermem gtx1650 almalısınız bu kadar para veriyorken,
Eğer bütçeyi daha arttırabilirseniz zaten gtx1060 lı dizüstü alın. gtx1060 30% oranlarında daha hızlı gtx1650 den.

Eğlence de olsa alacağınız ürün paranın sonuna kadar hakkını vermesi gerekir. Bu kadar para verip düşük performans almak üzücü zaten bu cihaz ince olduğu için biraz sıcaklık sorunu var yeni cihazlarını tanıttı mı bilmiyorum ama tanıtırlar yakında diye düşünüyorum.

Bütçeme uygun en iyi özelliklerde Dell G315 laptopu buldum fakat ürünün Türkçe bir incelemesini bulamadım. Acaba kullanan veya ürün hakkında bilgisi olan var mı? Ürün çok hoşuma gitti fakat yabancı kaynaklardan izlediğim videolarda sıcaklık 85-95 civarında geziyor, bu normal midir? Görüşlerinizi bekliyorum. Ürün linki

Bahsettiğiniz sıcaklıklar fazlasıyla anormal çünkü benim şuan laptopumda bu sıcaklık sorunu var ve bundan dolayı işlerimde gereğinden fazla aksama oluyor. Daha serin olan modeller aramanızı öneririm

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı