Dell G315 alınır mı?

olbios

Decapat
Merhaba arkadaşlar zannediyorum ki taş çatlasın 8000 TL’lik bir bütçe ayırabilicem bu iş için ama mümkünse alabileceğimin en performanslısını almak istiyorum. Kullanım amacım daha ziyade oyun oynamak olacak.

Bu bütçeyle monster tulparın 1060lı bi bilgisayarına 16gb ram takviyesi yapmak veya newegg’den 1060lı bir notebook almak arasında git gel yaşarken bu pc çıktı karşıma. Bir de sizin fikirlerini alsam çok güzel olur . Şimdiden teşekkürler

Max-Q olmaması gerekiyor iyice araştırmalısınız ama bu bütçeyle anca bu gelir iyi olarak.

Evet bir iki yerden daha doğrulattım Max-Q olduğunu ne yazık ki.

Sanırım tulparın şu modeline 8gb ram takviyesi yapıp alıcam ilerde de hdd takviyesinde bulunurum. Şu anki seçeneklerim arasında en akla yatan bu gibi duruyor.

Newegg konusunda bir yorumunuz var mıdır peki dostlar?

Evet bir iki yerden daha doğrulattım Max-Q olduğunu ne yazık ki.

Sanırım tulparın şu modeline 8gb ram takviyesi yapıp alıcam ilerde de hdd takviyesinde bulunurum. Şu anki seçeneklerim arasında en akla yatan bu gibi duruyor.

Newegg konusunda bir yorumunuz var mıdır peki dostlar?
Maksimum bütçeniz nedir?
Bana soracak olursanız Monster Laptoplar şuan da en iyi seçenek gibi.

Maksimum bütçeniz nedir?
Bana soracak olursanız Monster Laptoplar şuan da en iyi seçenek gibi.

Maksimum bütçem 7,5-8bin arası ancak bu paralara bu donanımları zar zor alabiliyor olmak her ne kadar bana dokunsa da ne yazık ki mevcut durumumdan ötürü dizüstü almaya mecburum. Bu koşullar altında da dediğiniz gibi monster en iyi seçenek gibi duruyor. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı