Dell G315 tecrübeleriniz nelerdir?

LifeIsLife

Picopat
Daha fazla  
Tecrubelerinizi bizimle paylasir misiniz? Uzun kullanimda ne gibi sorunlar cikti, cozume ulasmaniz kolay miydi? Bu tip sorulari merak ediyorum. Bu laptopu alacağım gibi sadece 3050 surumunu bekliyorum veya belki GTX 1650 Ti da olabilir. Technopat incelemesi var fakat uzunca sure kullanan kisilerin gorusleri benim için onemli teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tecrubelerinizi bizimle paylasir misiniz? Uzun kullanimda ne gibi sorunlar cikti, cozume ulasmaniz kolay miydi? Bu tip sorulari merak ediyorum. Bu laptopu alacağım gibi sadece 3050 surumunu bekliyorum veya belki GTX 1650 Ti da olabilir. Technopat incelemesi var fakat uzunca sure kullanan kisilerin gorusleri benim için onemli teşekkürler herkese.

Çok uzun yıllar Dell kullandım. Gerçekten sağlam Amerikan ürünleri çıkarıyorlar. Alienware olmadığı sürece Dell'in bu sürümleri satın alınmamalıdır; önermiyorum.

Çok tesekkur ederim arkadaslar. Isinma sorunu oldugunu tahmin etmistim fakat bu derece dandik oldugunu bilmiyordum cok sagolun yorumlariniz icin. Iyi ki size sordum. Hepinizi seviyorum iyi ki varsiniz.

Tek bir tane iyi yorumu olmamasi da iyi bir sebep alinmamasi icin. Sagolun tekrardan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı