Dell Gaming G15 5520 alınır mı?

Cagatay_S

Picopat
16000₺ gibi bir rakama.
i5-12.nesil+3050+120Hz ekranlı bir laptop sizce F/P sayılır mı? Bir de kronik olarak sorunlu bir laptop mudur? Teşekkürler iyi Sosyaller.

Bir de eklemek isterim i5-11.nesil 144 Hz 3050'li ekran kartlı ASUS'un TUF F15 ile aynı fiyatlar şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu varken alınmaz, yazılımsal sorunlu cihaz.

Bu varken alınmaz, yazılımsal sorunlu cihaz.

Teşekkür ederim bakıp araştırıyım bu modeli.

Hocam benim bildiğim kadarı ile (yanlış olmasın) nitro 5'de ryzen işlemcili olanlarında çok şikayet duydum beyaz ekran açılmama gibi. O yüzden ben de Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 12500H-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en uygun taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da! bunu aldım ekstra 8 gb ram ekledim canavar gibi valla. Isınma var fakat elinle hissetmiyorsun kasası da Dell G15 serisine göre çok sağlam. Ryzen olanda DDR5 ram olması ekstra artı tabi ama ben ryzen işlemciye çok güvenemiyorum.

Bu arada ısınma var dediğim oyun oynarken tabi yoksa boştayken fan çalışmıyor bile aşırı sessiz.

Hocam benim bildiğim kadarı ile (yanlış olmasın) Nitro 5'te Ryzen işlemcili olanlarında çok şikayet duydum beyaz ekran açılmama gibi. O yüzden ben de Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 12500H-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en uygun taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da! bunu aldım ekstra 8 GB RAM ekledim canavar gibi vallahi. Isınma var fakat elinle hissetmiyorsun kasası da Dell G15 serisine göre çok sağlam. Ryzen olanda DDR5 RAM olması ekstra artı tabii ama ben Ryzen işlemciye çok güvenemiyorum.

Bu arada ısınma var dediğim oyun oynarken tabii yoksa boştayken fan çalışmıyor bile aşırı sessiz.

Uyarı için teşekkür ederim fiyat farkı biraz açılıyor Intel tercih edince bakalım araştırmaya devam ediyorum.

Uyarı için teşekkür ederim fiyat farkı biraz açılıyor Intel tercih edince bakalım araştırmaya devam ediyorum.
Tabi ama bu windows olan versiyonu freedos olarak alırsanız aynı fiyata intel olanları mevcut.

Ben bulamıyorum hatta Dell markasında sıkışmamın sebebi de bu yüzden biraz kovalamak gerekiyor galiba.
Hocam size tavsiyem geceleri vatanın sitesine girin ben laptobu aldım 2 gün sonra gece indirimi ile 17500'e düştü kutusunu açtığım için bir şey yapamadım. Aynı şekilde amazonda yaz indirimi gelir yakında ordan da iyi bir şey çıkar :)

Geri
Yukarı