Dell Gaming G15-FGR556W85N RDR 2 grafik ayarları nasıl olmalı?

mustafa535331

Decapat
Daha fazla  
Dell Gaming G15-FGR556W85N laptopu kullanıyorum. RTX 3050, 8 GB RAM ve AMD Ryzen 5600H işlemci mevcut.
RD2'yi 60 FPS yapabilecek grafik ayari var mı? Oyunum sehir ici 50, ormanliklarda 70 oluyor. Bazen 30'a kadar dusuyor.
Ben bu grafik ayarlari yaptim. DLSS'yi ne yapacağımı anladim, ayarliyorum ama grafik bozuluyor onu da soyler misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLSS'i performans olarak ayarla.
Ultra açar, açamazsa (kasarsa) kafana göre ayarla.
İstersen V-SYNC aç.

Dell Gaming G15-FGR556W85n laptopu kullanıyorum. RTX 3050, 8 GB RAM ve AMD Ryzen 5600h işlemci mevcut.
RD2'yi 60 FPS yapabilecek grafik ayari var mı? Oyunum sehir ici 50, ormanliklarda 70 oluyor. Bazen 30'a kadar dusuyor.
Ben bu grafik ayarlari yaptim. DLSS'yi ne yapacağımı anladim, ayarliyorum ama grafik bozuluyor onu da soyler misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videolu atabilecek arkadaşlar var mı?

DLLS'i kalite yap, oyunun kendisinden de gölge ve ışıklandırmaları 1-2 tık kıs derim. 16GB RAM olsa daha iyiydi tabi. Hele de elindeki RAM tek slotsa dual channel'da AMD işlemciler coşuyor.

DLLS'i kalite yap, oyunun kendisinden de gölge ve ışıklandırmaları 1-2 tık kıs derim. 16GB RAM olsa daha iyiydi tabi. Hele de elindeki RAM tek slotsa dual channel'da AMD işlemciler coşuyor.
Hocam burada anlamadığım bir denklem var; Herkes AMD işlemciler için bunu söylüyor ancak kendi cihazımda R7 5800H ve 3050 ile oyun oynarken genelde GPU 100% kullanımdayken CPU 40-50% civarında dolanıyor. Yani sistemde kapasitesini zorlayan GPU iken dual RAM'in CPU üzerinden oyuna olan etkisini anlayamıyorum.

Geri
Yukarı