DELL İNSPİRON 15 5548 Şarjda değilken oyunlar kasıyor

aademirciogluu

Kilopat
Merhaba arkadaşlar benim laptopta (DELL İNSPİRON 15 5548) oyunları oynarken eğer laptop şarja takılmışsa hiç kasmıyor, fps çok yüksekte ama şarjı çıkarınca birden FPS düşüyor ve kasmalar baya artıyor. Çözebilene şimdiden çok teşekkürler. Ha bu arada ekran kartım AMD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir özelliktir ve herhangi bir ayar yaparak değiştiremezsiniz, pilin zarar görmesini engellemek için böyle.

Merhaba arkadaşlar benim laptopta (DELL İNSPİRON 15 5548) oyunları oynarken eğer laptop şarja takılmışsa hiç kasmıyor, fps çok yüksekte ama şarjı çıkarınca birden FPS düşüyor ve kasmalar baya artıyor. Çözebilene şimdiden çok teşekkürler. Ha bu arada ekran kartım AMD.

Masaüstü ne sağ tıkla amd nin graphics ayarları olması lazım değiştirilebilir grafik değilde öbür olan oraya gir sol sekmeden veya anasayfa da güç yönetimi (powerplay de yazabilir) olması gerek ordan pilde iken performansı arttır ı seç tamamdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı