Dell Inspiron 15 5567 şarj adaptör önerisi

kaankacer

Hectopat
Daha fazla  
İnternetten baktım fakat orijinal bir şarj aleti bulamadım, bulunabilir mi? Önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu öneririm. Daha uygun bir şey bulmak zor.

Bunu öneririm. Daha uygun bir şey bulmak zor.
teşekkürler, daha farklı tavsiyeleriniz var mı yoksa sorun olmadan kullanabileceğimiz bir adaptör mü.

Uygun olsun diye pc ye zarar vermeyin.
tam olarak ne demek istediniz hocam, sizin de bir tavsiyeniz var mıdır? çünkü elimizde ki adaptör kullanılamaz halde.

teşekkürler, daha farklı tavsiyeleriniz var mı yoksa sorun olmadan kullanabileceğimiz bir adaptör mü.

tam olarak ne demek istediniz hocam, sizin de bir tavsiyeniz var mıdır? çünkü elimizde ki adaptör kullanılamaz halde.
Bazı adaptörleri ucuza satıyorlar ancak kaliteli değiller. İleride zarar vermesin cihazınıza.

Demek istediği fiyatı iyi olsun ama çalışsın dediğiniz şeyi almayın diyor. Daha iyi tavsiyem 2. el orijinal alman.

Demek istediği fiyatı iyi olsun ama çalışsın dediğiniz şeyi almayın diyor. Daha iyi tavsiyem 2. el orijinal alman.
teşekkürler hocam, zaten fiyat sorun değil, ikinci el bulabilir miyim bakacağım, eğer kaliteli dediğiniz bir yan marka olursa da fiyatı fark etmiyor teşekkürler.

bunu buldum, belki birisinin işine yarar diye bırakıyorum linki, teşekküler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı