Dell Inspiron 1545 driver yüklerken çöküyör

batuhan_beey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı açtım ve System adında mavi ekran verdi. Sıfırladım. Driver Booster 10'dan sürücüleri yüklerken çöküyor. Not: Ekran kartın driverini güncelemezsek mavi ekran vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı açtım ve System adında mavi ekran verdi. Sıfırladım. Driver Booster 10'dan sürücüleri yüklerken çöküyor. Not: Ekran kartın driverini güncelemezsek mavi ekran vermiyor.
Driver booster gibi programlar kullanmayın böyle sorunlar ortaya çıkıyor. Ekran kartınız nedir?

ATI HD Radeon 4300.

Önerebileceğiniz bir uygulama var mıdır?
Size tavsiyem uygulama kullanmayın. Uygulamalar yanlış veya modlu sürümler kullanarak cihazınız çöp bile edebilir. Memnun olan yorumlara bakmayın. İlk önce şu programı burdan indirin:

Sonra amd nin kendi sitesinden ekran kartı driverınız bulun ve indirin. Güvenli modda bilgisayarınız açın ve ddu yu açıp ekran kartı driverınızı silin. Sonra otomatik olarak başlatıcak ve siz driverınızı yüklersiniz.

Ayrıca Windowsun hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Size tavsiyem uygulama kullanmayın. Uygulamalar yanlış veya modlu sürümler kullanarak cihazınız çöp bile edebilir. Memnun olan yorumlara bakmayın. İlk önce şu programı buradan indirin:

Sonra AMD'nin kendi sitesinden ekran kartı driverınız bulun ve indirin. Güvenli modda bilgisayarınız açın ve DDU'yu açıp ekran kartı driverınızı silin. Sonra otomatik olarak başlatacak ve siz driverınızı yüklersiniz.

Ayrıca Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Windows 10.

Geri
Yukarı