Dell Inspiron 3521 Laptop Kaç GB RAM'a Kadar Destekliyor?

gkhan__1

Decapat
Bilgisayar olarak Dell Inspiron 3521 modelini kullanıyorum. Ve bilgisayarıma yeni RAM almayı düşünüyorum. Ama kaç GB'ye kadar desteklediğini bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda 2 adet bellek slotu var. İşlemciniz ise maximum 8 GB RAM destekliyor. Yani sisteminize 8 GB DDR3/DDR3L 1600 MHz'ye kadar RAM takviyesi yapabilirsiniz. Aşağıdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İntel Core i5-3337U

Son düzenleme:
Merhaba bende de aynı pc i3 sürümü var 4gb ram 1gb ekran kartı amd 7670m var. Yükseltmek istiyorum ancak uyumluluk sorunları var. Siz donanım yükselttiniz mi veya tavsiyeleriniz var mı?

Merhaba bende de aynı PC i3 sürümü var 4 GB RAM 1GB ekran kartı AMD 7670M var. Yükseltmek istiyorum ancak uyumluluk sorunları var. Siz donanım yükselttiniz mi veya tavsiyeleriniz var mı?

Bende tam olarak aynı cihazı kullanıyorum kaç senelik oldu artık RAM'ını 4 GB daha ekleyip 8E cıkaracağım ve şey yapmayı düşünuyorum Çin'den M.2 SSD almayı kıngspec markasının bir tane buldum onu alacağım Türkiye'den alacaktım SATA SSD fakat pahalı o yüzden cinden onu alıp M.2 SATA dönüştürü ile kullanacağım.
Merhaba bende de aynı PC i3 sürümü var 4 GB RAM 1GB ekran kartı AMD 7670M var. Yükseltmek istiyorum ancak uyumluluk sorunları var. Siz donanım yükselttiniz mi veya tavsiyeleriniz var mı?

1600MHz 4 GB CL11 RAM almalısın sorun cıkmaz bu RAM'ı bulursan.
Bende tam olarak aynı cihazı kullanıyorum kaç senelik oldu artık RAM'ını 4 GB daha ekleyip 8E cıkaracağım ve şey yapmayı düşünuyorum Çin'den M.2 SSD almayı kıngspec markasının bir tane buldum onu alacağım Türkiye'den alacaktım SATA SSD fakat pahalı o yüzden cinden onu alıp M.2 SATA dönüştürü ile kullanacağım.

1600MHz 4 GB CL11 RAM almalısın sorun cıkmaz bu RAM'ı bulursan.

Vede DDR3.

Ben SSD aldım birkaç sene oldu bayağı iyi oldu RAM'de uygun onu da yakında alacağım Kingston'un sitesinde var uyumluluğa göre baktım buldım ama Hepsiburada'da

daha uygun alsam sorun olur mu diye düşünüyorum​

Son düzenleme:
Ben SSD aldım birkaç sene oldu bayağı iyi oldu RAM'de uygun onu da yakında alacağım Kingston'un sitesinde var uyumluluğa göre baktım buldım ama Hepsiburada'da.

daha uygun alsam sorun olur mu diye düşünüyorum​

Al sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Al sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Özellikler uysun yeter

Yeni konular

Geri
Yukarı