Dell Inspiron 3521 Touchpad'ı sildikten sonra çalışmıyor

hakki_csharp

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Dell Inspiron 3521 modelini kullanıyorum. Geçenlerde touchpadımın çalışmadığını hiçbir şekilde tepki vermediğini ancak aygıt yöneticinde gözüktüğünü fark ettim ve bende cihazı devre dışı bırakmak yerine sildim. Driverını tekrardan kurduğumda gizli aygıt olarak gözüküyor ve şu anda çalışmıyor. Driverı silmeden önce bir eşeklik edip geri yükleme noktası oluşturmayı unuttum her şeyde alırdım ama neyse. Şu anda açıklamasında "aygıt yok, düzgün olarak çalışmıyor veya sürücülerinin tamamı yüklenmemiş. (kod 24)" yazıyor. Driverları Support for Inspiron 3521 (End of Life) | Sürücüler ve Yüklemeler | Dell Turkey şu linkten indirdim. Bilgisayarı babam falan da kullanıyor biraz hızlı olursa sevinirim. Yardıma ihtiyacım var nasıl düzeltebilirim?

@N0rvecli,@MerT1029

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şuanda çok mutluyum sürücüleri Dell'in kendi sitesinden indirmeme ve kurmama rağmen çalışmıyordu ve kod 24 hatası yazıyordu cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazarak çözdüm komut bozuk sistem dosyalarını düzeltir.

Geri
Yukarı