Dell Inspiron 3567 Intel Core i5 Laptop Nasıldır?

bilisimler

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bütçeme göre bir araştırma yaptım ve bana en uygun olan Dell Inspiron 3567 Intel Core i5 dizüstü bigisayarı almayı düşünüyorum, fiyatı 1750 TL sizce bu PC uygun mudur? Benim için GTA 5'i çalıştırsın bana yeter. Lütfen yardım eder misiniz.

Bilgisayarı kuzen için bakıyorum . Bu konuda yorum yapacak arkadaş yok mu?

Ekran kartı çok kötü maalesef. R5 M430 ekran kartıyla 720p çözünürlükte en düşük ayarlarda 30 FPS civarı alırsınız.

Geçen hafta Hepsiburada.com 2000 liraya GT 940MXli laptop satıyordu, kampanyada.Para cebinde hazır, i5 işlemcili GT 940M ve 940MXli makinaları takip et, pahalı gelirse 920M veya MXli makinalara yönelirsin. AMD ekran kartları düşünüyorsan aşağıdaki tablo sana fikir verir.

Computer Games on Laptop Graphics Cards

Ekran kartı çok kötü maalesef. R5 M430 ekran kartıyla 720p çözünürlükte en düşük ayarlarda 30 FPS civarı alırsınız.
Hocam benim 72a p de normal ayarlar 30 very high de ise 18 aldın ancak very highde ekran kartımda fazla mb oluryor ekran kartım R5 M430 2 gb lakin very high 2400 mb kullanıyor ekran kartına zarar verir mi birde 4 gb ram de az kasma 8 gb takvviye ile kasma azılır mı

Donar maalesef. Önerim ileride pişman olmamak için biraz daha bütçe biriktirin. Ekran kartı ve RAM sıkıntı.
bende var kasıyor ama donma yok kasmayı bitirmek için 8 gam drr4 2133 mhz ram yeterli olur mu ?

High ayarlarda oynayın, sürekli aşırı yükte çalıştırmak ömrü kısaltır ve ısıyı yükseltir. 8 GB RAM yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı