Dell Inspiron 5521 bilgisayarda oyun performansını arttırmak için öneriniz var mı?

KillForrYou

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım Dell 5521 Inspiron.
8 GB RAM
1 TB alan
4 GB ekran kartı
( 2 GB - Intel HD 4000 Graphics - 2 GB AMD Radeon 8730M )
Intel Core'i 5 1.80 GHz işlemci

PC özellikleri bunlar. PUBG Mobile bile açamıyorum çünkü çok kasıyor. Çabuk ısınıyor. Fan değil de traktör çalışıyor sanki ama boşa dönüyor üflemiyor. Termal macunu ve çubuğunu degistirdim. Olmuyor. Istediğim sadece PUBG Mobile oynayabilmek çok değil. Süper mario açsa oh be diyeceğim artık. PC'de 690 GB boş alan var. AMD Radeon ekran kartı yazılımını kurdum. Şu an oyunlarda AMD kullanıyorum. Oyunda en düşük özellikleri kullanıyorum. Ben yerden silahı alana kadar oyun bitmiş oluyor. Lütfen ne gibi tavsiyede bulunursunuz bana oynayabilmek için?

Bilgisayardan pek anlamıyorum. Ama sorarsanız yazabilirim biliyorsam. Bilmiyorsam da öğrenirim. Tek isteğim oyun oynayabilmek. Yeni bilgisayarlar doların da etkisiyle ev fiyatı.

Ben de yazılımsal olarak çoğu şeyi bilgisayarıma yaptım ama faydası yok.
Minecraft oynayabilirsin, Hunger Games oynarsan PUBG Mobil'i unutursun.
ETS2 benim bilgisayarda oynanıyor o da güzel :D

1000 tl kabulum. Az kenarda param da var. 5 bine bugünü götürecek bilgisayar alabilirim en azından. Oysaki düşündüğüm mobile oyun sonuçta dusuk çözünürlükle bile olsa acar dedim. Pubg için. Ama ölmüşü diriltmek Allaha mahsus 😄 yapacak bisey kalmamış belli ki

1000 tl kabulum. Az kenarda param da var. 5 bine bugünü götürecek bilgisayar alabilirim en azından. Oysaki düşündüğüm mobile oyun sonuçta dusuk çözünürlükle bile olsa acar dedim. Pubg için. Ama ölmüşü diriltmek Allaha mahsus 😄 yapacak bisey kalmamış belli ki
Lite'ı denediniz mi?

Geri
Yukarı