Dell Inspiron 5521 için uyumlu RAM önerisi

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Aşağıdaki özelliklere uygun 8 GB bellek önerisi istiyorum.
Cihazımın modeli: Dell Inspiron 5521.

(Bütçe 300-350 arası)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    25,4 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    18,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    21,1 KB · Görüntüleme: 39
DDR3 belleklerin sıfır fiyatı çok yüksek. İkinci el 1600 MHz belleklere bakın. Cihazınızı yanınızda götürün belleği deneyip öyle satın alırsınız.

DDR3 belleklerin sıfır fiyatı çok yüksek. İkinci el 1600 MHz belleklere bakın. Cihazınızı yanınızda götürün belleği deneyip öyle satın alırsınız.

Peki uyumlu olur mu? İkinci ele pek güvenemiyorum. Cihazı yanımda götürüp deneme ihtimalim yok çünkü bataryası yok.

Bellekler sanılanın aksine çok fazla uyumsuzluk çıkaran donanımlar değildir. Hem desktop hem laptop içerisinde envai çeşit bellekleri bir arada kullandım. Yalnızca bir tanesinde uyumsuzluk sorunu yaşadım onda da bellek arızalı idi. Söylediğim gibi sıfır almanızı önermem fiyatları çok yüksek. Fakat illa sıfır alacağım diyorsanız hepsiburada üzerinden almayın. Normalde kişisel bakım ürünleri haricinde aldığınız her ürünün ilk 15 gün koşulsuz şartsız iadesi var fakat hepsiburada bilişim ürünlerinde çok sıkıntı çıkarıyor. Çok düşük bir ihtimal ile uyumsuzluk yaşarsanız iade etmeniz zorlaşabilir. Belleği dual-channel çalıştıracaksanız ikinci bir bellek yuvası olduğundan emin olun.

Bellekler sanılanın aksine çok fazla uyumsuzluk çıkaran donanımlar değildir. Hem desktop hem laptop içerisinde envai çeşit bellekleri bir arada kullandım. Yalnızca bir tanesinde uyumsuzluk sorunu yaşadım onda da bellek arızalı idi. Söylediğim gibi sıfır almanızı önermem fiyatları çok yüksek. Fakat illa sıfır alacağım diyorsanız Hepsiburada üzerinden almayın. Normalde kişisel bakım ürünleri haricinde aldığınız her ürünün ilk 15 gün koşulsuz şartsız iadesi var fakat Hepsiburada bilişim ürünlerinde çok sıkıntı çıkarıyor. Çok düşük bir ihtimal ile uyumsuzluk yaşarsanız iade etmeniz zorlaşabilir. Belleği Dual-Channel çalıştıracaksanız ikinci bir bellek yuvası olduğundan emin olun.

İkinci bellek yuvası var. Ben bir de ikinci ele bakayım.
@dansemacabre hocam ikinci elin sıfırdan farkı yok herhalde. 225 TL en ucuzu. 100 TL verip sıfır almak varken ikinci eli düşünmem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı