Dell Inspiron 7567 Laptop arada ekran kararması ve çizgi oluşması

zaraki0326

Hectopat
Daha fazla  
Benim hatamdan kaynaklandığını düşünüyorum. Geçen gün laptopu kapalı şekilde ekran kapağı yerde alt fan olan tarafı tavana dönük bir şekilde yaklaşık bir 70 cm yükseklikten beton zemine düşürdüm ve çalıştırdığımda herhangi bir sorun yoktu. Sonra bilgisayar oyunda iken ekran birden kararıp ortada siyah çizgi çıkıp geri gitti bu işlem art arta 4-5 defa sürdü ekran gitti geldi. Ve ardından bu altta gördüğünüz pembe çizgiler yok oldu. Uygulama açık fakat karecik gözükmüyor bilgisayarı uyku moduna getirip tekrar çalıştırdığımda ise düzeliyor. Sebebini bilmiyorum fakat burada Dell Servis bulamadığım için garanti kapsamı dışına çıkar diye başka yerlere de göstermiyorum. İleride sıkıntı çıkartmasından korkuyorum. Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Techno2.png

Distribütör firma bakıyor yani Koç Sistem. Sizin orada olmasa da kargo ile İstanbul' daki şubelere yollamanız gerekmekte. Başka yerlere göstermenizi tavsiye etmem sıkıntı çıkar adamlar bilemez filan hakkını kolay kolay aramayazsınız. Garanti firmaya sıkıntıyı iletin eğer bu sık sık oluyorsa bir baksınlar derim.

Distribütör firma bakıyor yani Koç Sistem. Sizin orada olmasa da kargo ile İstanbul' daki şubelere yollamanız gerekmekte. Başka yerlere göstermenizi tavsiye etmem sıkıntı çıkar adamlar bilemez filan hakkını kolay kolay aramayazsınız. Garanti firmaya sıkıntıyı iletin eğer bu sık sık oluyorsa bir baksınlar derim.
Teşekkürler hocam son günlerde yapmıyor fakat içinde fanda bir ses var bir şey sürtüyor galiba iki tıklattım mı geçiyor baktıracağım bu yaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı