Dell İnspiron N4050 TV Kartı

Özden Atabey

Hectopat
Herkese merhaba, geçenlerde bilgisayarıma format attım ve driver ları tekrar yüklerken dell firmasının orijinal sitesinde benim bilgisayara ait olan driver bölümünde tv kartı driver ı gördüm. Acaba tv kartı varda benmi bilmiyorum diyerek indirdim. Ancak kurulum yarıda driver bulunamadı diye kapatıyor kendini. Acaba İnspiron N4050 cihazımda tv kartı varmı yokmu bunu bilmeyi çok istiyorum. Laptopu söküp içine bile baktım yani takıntı olmuş durumda artık :) Lütfen bilen biri varsa yardım etsin.
Saygılar...

Alırken özellikle belirtilmediyse ya da siz alırken TV kartı var diye almadıysanız yoktur. Yani kısacası, sitesinde sürücü olması cihazda TV kartı olduğu anlamına gelmez. Bu tür özellikler ülkeden ülkeye göre değişir ve emin olun, Türkiye'de özelliklerin en çok kırpıldığı ülkedir.

Daha da emin olmak istiyorsanız Aygıt Yöneticisi'ne bakabilirsiniz. Ya da cihazın üstüne bakın anten girişi var mı.

Dell firması yerinde servis hizmeti kapsamında ürüne tv kartı taktırabilirsiniz ücreti karşılığında. Servis kapınıza kadar gelip işlemi yapıyor. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı