Çözüldü Dell Inspiron N5110 laptoptan sürekli 5 kısa bip sesi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batuhanemek

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 12 yıllık Dell Inspiron N5110 laptopum var. 2 yıl önce LED ekran kırıldığı için değişime tamire gitti cihaz, yapan arkadaş laptopta çok sorun bıraktı. Vidaları bile sökmüş takmamış. Laptopu yeni kullanmaya başladım ve farklı bir tamirciye tüm hataları tamir ettirttim fakat laptopta sürekli 5 kısa bip sesi geliyor. BIOS ekranındayken çok yüksek sesle geliyor sonrasındaysa kasadan sürekli kısa kısa 5'erli bis sesi geliyor. BIOS pilini mi değiştirmem gerekir yoksa sorun işlemcide midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ooo yoldaşım. Aynı model var. Fakat bu durum ile karşılaşmadım. Daha iyi bilen birine götürsen? Ben işlemcide olmadığını sadece tahmin ediyorum.
Hocam çok iyi bilgisayar hala çok iş görüyor fakat ekranı kırıldığı için bir tamirciye götürmüştük adam içine etti anakarta kadar ne kadar vida varsa sökmüş takmamış ben yeni aldım babamdaydı toparlamaya çalışıyorum şuan

Hocam çok iyi bilgisayar hala çok iş görüyor fakat ekranı kırıldığı için bir tamirciye götürmüştük adam içine etti anakarta kadar ne kadar vida varsa sökmüş takmamış ben yeni aldım babamdaydı toparlamaya çalışıyorum şuan
Muhtemelen yedek parça niyetine hüpletti bilgisayarı. Toparlayamazsan da üzülme, yenisini alırsın artık. :(

Geri
Yukarı