Dell insprion 5521 Kurulumu Hakkında

secret35

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

dell insprion 5521 bilgisayarıma 11 kere format attım ama iatkosh ML3 kuramadım özelleştir kısmında neleri seçmem gerekiyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kurulumda sistemime ait olduğunu bildiğim özellikleri seçiyorum, sonra kurulum bitiyor. Mac logosu çıkıyor ve hep yükleniyor animasyonu çıkıyor ama işletim sistemi açılmıyor. 1,5 saat apple logosunun altındaki animasyonu bekledim.

İntelHDGraphics kextleri sorun çıkarıyor, kurulumdan sonra dönüp duruyorsa logo altındaki dönen çark
Kod:
boot: [B]-s[/B]
ile aç
Kod:
/sbin/fsck –fy [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][B]/sbin/mount –uw / [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphics.kext [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsFB.kext [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGA.plugin [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGLDriver.bundle[/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsVADriver.bundle[/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]reboot

Bunu düzgün yaparsan sistem açılır... Tekrardan açılmazsa giriş parametreleri sorun olabilir... -v cpus=1 UseKernelCache= No npci = 0x3000 yazarak açmayı dene..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı