Dell laptopta performans düşük ve Power Manager güncellenmiyor

Punjamin1212

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce Dell G15 5515 (RTX3050-R5 5600h)
Modelini aldım ama birkaç takım sorunlar yaşadım.
1-Pilde yüksek performans modu gözükmüyor sadece dengeli var ve gelişmiş pil ayarlarında da sadece masaüstü bilmem neyi-uyku ve 2 ayar daha gözüküyor.
2-Dell Power Manager guncelleyemiyorum bir de Alienware programı güncellemesi yapamıyorum.
3-İlk aldığımda düşük ayralarda 180 FPS alıyordum şimdi ise 120 FPS alıyorum.
Yardım edebilirseniz sevinirim.

2 gün önce Dell G15 5515 (RTX3050-R5 5600h)
Modelini aldım ama birkaç takım sorunlar yaşadım.
1-Pilde yüksek performans modu gözükmüyor sadece dengeli var ve gelişmiş pil ayarlarında da sadece masaüstü bilmem neyi-uyku ve 2 ayar daha gözüküyor.
2-Dell Power Manager guncelleyemiyorum bir de Alienware programı güncellemesi yapamıyorum.
3-İlk aldığımda düşük ayralarda 180 FPS alıyordum şimdi ise 120 FPS alıyorum.
Yardım edebilirseniz sevinirim.

1. ve 2. sorunlar ilk başta bende vardı. 2.'yi hala çözemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. ve 2. sorunlar ilk başta bende vardı. 2.'yi hala çözemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende o adamın performansı bulduğu yerdede sadece dengeli var

Kusura bakmayın yanlış videoyu atmışım.

Nihai performans ürün ömrünü biraz azaltır yalnız. Eğer istemezseniz yüksek performans modu var bir de.

Kusura bakmayın yanlış videoyu atmışım.

Nihai performans ürün ömrünü biraz azaltır yalnız. Eğer istemezseniz yüksek performans modu var bir de.

2.yi yaptım daha önce de yaptım ama sonra gidiyor

Dell laptoplarda ürünün kendi güç kontrol yazılımı yüklü olduğunda windowsun güç modları kısmı atmış olduğunuz şekilde görünür. Fn+f9 tuşu ile yüksek performansa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı