Dell Latitude 3410 Bluetooth çalışmıyor

MacHub

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistemim budur Dell Latitude 3410 i3 10th 256 GB Samsung NVMe PM991 SSD 8 GB RAM Intel UHD 620 ses kartim ALC/236'dır. Hackintosh Catalina 10.15.7 OpenCore 3.6.2 sürüm mevcuttur. Grafik tamam lakin ses Bluetooth ve guc tuketimi bu isletim sisteminde baş sorunum. EFI burada.

Google Drive: Sign-in.

Sizdeki Wi-Fi kartı Intel, buradaki zipi indirin. Sonrasında Injector ve Firmware olarak sırayla confige işleyin.
Eğer çalışmazsa bir de ikisinin sonuna bu zipin içindeki Bluetoolfixup kextini işleyin.

Tamam Enes hocam. Bu işlemleri hallederken confiğimde ses için düzenleme yapar mısınız? Vodo falan hepsi denendi.

Injector ve Firmware olarak sırayla Config'e işlemeyi maalesef bilmiyorum. İşlem yapmadığım halde Wi-Fi ve grafik şansa çalıştı. Mesela siz yaptınız, ben değil, bu da çalışmadı yani diyorum :(

Acayip güç tüketimi var. Ayrıca tek sorun ses+güç tüketimi.

Nasıl yapacagiz hocam? AnyDesk ile baglansaniza bana zahmet olmazsa? Laptop oyle isiniyor ki yumurta piser.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o zaman direkt şu an kullandığınız EFI'yi atın, geçen diğer konuda da configi attınız ama linki atmamışsınız. GDrive sitesini atmışsınız. EFI'yi zipe sıkıştırıp atabilirsiniz.

OLDU

UMARIM BU SEFER SES GUC HERSEY CALISIR BEN size inaniyorum hocam cok sagolsun

anlasinca oluyormus

Hocam Türkçe bilmiyorsun da çevirimi kullandın? ben nokta koymasam ceza yerim. Soruna gelince Bluetooth wifi kartı üzerinden çalışır onun uyumluluğuna bak.
tesekkur ederim

eyvallah hocacım :) ses güç ve bluetooth mu sonra sanırsam baska bişi kalmayacak

ha buarada hocam macbook açılırken has olan işletim sisteminde bir ses çıkıyor ya onu da ayarlama şansınız var mıdır

Yeni konular

Geri
Yukarı