Dell monitör karardı

fenomenale

Hectopat
Yer
Floransa
Gün içinde gayet iyi çalışan monitörüm bir anda ekrana baktığımda solumaya başladı, dik çizgiler çıktı ve 5-10 dakika içinde simsiyah oldu. Ekranın sadece sol alt kenarında beyazlık var onun dışında her yer siyah. Ekran kartında sorun yok. Garantisi geçen ay bitmiş. Pazartesi günü garantiye göndereceğim ama ne kadar para biçer ne der bilmiyorum. Neden böyle olmuş olabilir? Model DellS2422HG

Gün içinde gayet iyi çalışan monitörüm bir anda ekrana baktığımda solumaya başladı, dik çizgiler çıktı ve 5-10 dakika içinde simsiyah oldu. Ekranın sadece sol alt kenarında beyazlık var onun dışında her yer siyah. Ekran kartında sorun yok. Garantisi geçen ay bitmiş. Pazartesi günü garantiye göndereceğim ama ne kadar para biçer ne der bilmiyorum. Neden böyle olmuş olabilir? Model DelLS2422HG

Bozulmuş nedenini buradan bilemeyiz. Servis söyler size. Panel değişecek büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar sadece bunu görebiliyoruz monitörden.
Bozulmuş hocam,servise gönderdiğinizde panel değişimi yapılacaktır büyük ihtimalle bende bu sorunu yaşamıştım.
Hocam size ne kadara mal olmuştu? Yani bize sıfırı kadar fiyat çekmesinler şimdi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230729_210855.jpg
    IMG_20230729_210855.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 17
Gün içinde gayet iyi çalışan monitörüm bir anda ekrana baktığımda solumaya başladı, dik çizgiler çıktı ve 5-10 dakika içinde simsiyah oldu. Ekranın sadece sol alt kenarında beyazlık var onun dışında her yer siyah. Ekran kartında sorun yok. Garantisi geçen ay bitmiş. Pazartesi günü garantiye göndereceğim ama ne kadar para biçer ne der bilmiyorum. Neden böyle olmuş olabilir? Model DelLS2422HG

Bozulmuş hocam, servise gönderdiğinizde panel değişimi yapılacaktır büyük ihtimalle. Ben de bu sorunu yaşamıştım.

Hocam birini çözüm işaretlemeyi unutmayın.

Dostlar sadece bunu görebiliyoruz monitörden.

Hocam size ne kadara mal olmuştu? Yani bize sıfırı kadar fiyat çekmesinler şimdi?

Hocam sizin garantiniz geçmiş. Benimki geçmemişti ben ücretsiz yaptırdım ama arkadaşımın da markası Dell'di garantisi bitmişti götürdü, 610 TL ücrete yaptılar.

Gün içinde gayet iyi çalışan monitörüm bir anda ekrana baktığımda solumaya başladı, dik çizgiler çıktı ve 5-10 dakika içinde simsiyah oldu. Ekranın sadece sol alt kenarında beyazlık var onun dışında her yer siyah. Ekran kartında sorun yok. Garantisi geçen ay bitmiş. Pazartesi günü garantiye göndereceğim ama ne kadar para biçer ne der bilmiyorum. Neden böyle olmuş olabilir? Model DellS2422HG
Hocam sorununuzu kim çözdüyse çözüm işaretlemeyi unutmayın.

Son düzenleme:
Dell'in verdiği 1 yıllık ek garanti varmış. Aynı modelin yenisini gönderdiler ve ölü piksel de yok. Konu çözüme kavuştu.
Sorununuzu kim çözdüyse "çözüldü" yapmayı unutmayın.

Dell'in verdiği 1 yıllık ek garanti varmış. Aynı modelin yenisini gönderdiler ve ölü piksel de yok. Konu çözüme kavuştu.
Hocam bu pek mümkün değil,eğer ölü piksel yoksa neden bu sorun ortaya çıkmış?

Sorununuzu kim çözdüyse "çözüldü" yapmayı unutmayın.

Hocam bu pek mümkün değil,eğer ölü piksel yoksa neden bu sorun ortaya çıkmış?
Onunla alakası yok hocam. Yeni gelen monitör düzgün ve bunda ölü piksel çıkmadı diyorum. Eskisinin neden olduğunu hala bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı