Dell N5110 Windows 10 sorunları

tryler54

Centipat
Selam bende Dell Inspıron N5110 var fakat Windows 7 calışmıyor çok kasıyor. Dell servisini aradığım zaman sadece lınux ve Win 8 kullanabilirsiniz diyor, ve daha başka Windows sürümü ile çalışır mı? Bazı arkadaşlardada aynı bilgisayardan olduğunu görüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum ile Windows 10'a geçebilirsiniz.
Ayrıca önce BIOS güncellemesi yapın. Sistemin kasma nedeni HDD olabilir. Onun içinde bunu yükleyip health ve eror scan kısmından görsel gönderin.

Bence cihaz için Windows 7 sürücüleri yok bu yüzden kasıyor ve sadece Windows 8 kurabilirsiniz diyorlar, Windows 10 sürücülerinin olacağını düşünüyorum. Windows 10 deneyin.

Benim eski laptop'ım N5110 modeli. Bu modele önceden Windows 10 yüklenmiyordu uyumsuzluk vardı ama ben geçen yıl BIOS'unu güncelleyip tekrar denedim Windows 10 kuruldu. Performans olarak herhangi bir sıkıntı yok.

merhaba bende de dell n5110 varda bir türlü windows 10 kurmdm
windows 10 son 2021 güncel iso yüklediğmde dosayalar kopyalanıyor %100 oluyor cihaz yeniden başladığnda windows 10 un donanım testi veya ayarlamasından geçemiyor ve pat diye kapanıyor kurulum yarıda kalıyor windows 10 2019 güncelemeli iso yla format atığmda ise herşey stabil bütün drivarlar kuruluyor 2 gün kullanıyorm bilgisayarı açtığmda KİTLENİYOR yazısı gelip kapanıyor sebebi nedir yardımcı olabilrmsn

Geri
Yukarı