Dell Optiplex 790 için uyumlu ekran kartı önerisi

VeNtoor

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımın aygıt yöneticisinde ekran kartı Intel r HD Graphics gösteriyor, kasamda ekran kartı takılı değil.
Kasa türü: Dell Optiplex 790.
İşlemci: Intel Core i5-2400

Bu sistem için iyi bir Low profile ekran kartı öneriniz ne olabilir, oyunda iyi performans veren? 4 GB gibi.
Bilgi verirseniz sevinirim.
Kasa resmi:
Dell-Optiplex-790-SFF-Price-in-Pakistan-Galaxy.jpg

Merhaba, bilgisayarımın aygıt yöneticisinde ekran kartı Intel r HD Graphics gösteriyor, kasamda ekran kartı takılı değil.
Kasa türü: Dell Optiplex 790.
İşlemci: Intel Core i5-2400

Bu sistem için iyi bir Low profile ekran kartı öneriniz ne olabilir, oyunda iyi performans veren? 4 GB gibi.
Bilgi verirseniz sevinirim.
Kasa resmi:
Eki Görüntüle 1648406
İçinde gösteren ekran kartı zaten anakartın dahili ekran kartıdır hocam. O kasaya sığar mı bilmiyorum ama r7 240 veya 250 modelini önerebilirim.

R7 DDR5 benimkisini destekler mi 1GB ya da 2 GB bu ekran kartı işlemci yeterli kalırmı
Ve GTX 1050 Ti önerir misiniz?

Anakartınızda X16 girişi var ise her kart uyar hocam. İşlemci konusuna gelirsek elimde E8400 var ve takılı olan ekran kartım R7 250 rahat kullanabiliyorum. 1050 Ti konusuna gelirsek kaç W PSU var hocam kasada?

Kasa içinde PSU bakarsanız yazar. Birde 12w kanalından ne kadar geldiğini söylerseniz yardımcı olabilirim.
hocam maximum output bişeyler fln yazıo ama 240W görüyorum
PSU Ve işlemci de yeterli gelirse r7 250 yada GTX 1050 uyumlu olurmu
(boşuna ekran kartı almak istemiyorum .d )

hocam maximum output bişeyler fln yazıo ama 240W görüyorum
PSU Ve işlemci de yeterli gelirse r7 250 yada GTX 1050 uyumlu olurmu
(boşuna ekran kartı almak istemiyorum .d )
Hocam PSU baya güçsüz kalmış diyebilirim. PSU güçlendirmeniz gerekiyor. Çünkü şuan iyi kötü oyun oynatacak bir kart olarak önerdiğim kartlar giriş seviyesi kartları. Mümkünse PSU yükseltin.

Hocam PSU baya güçsüz kalmış diyebilirim. PSU güçlendirmeniz gerekiyor. Çünkü şuan iyi kötü oyun oynatacak bir kart olarak önerdiğim kartlar giriş seviyesi kartları. Mümkünse PSU yükseltin.
hocam PSU la ilgili pek bir bilgim yok nasıl yükseltebilirim ve ne yapmam gerekiyor
bilgi verirseniz sevinirim

Geri
Yukarı