Dell Optiplex GX280'i Upgrade Etme

QualityField

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 530 TL bütçem var ve bunu en iyi şekilde kullanmak için elimde bulunan Dell Optiplex GX280'e ekleme yapmak istiyorum. Kasada 2 çekirdek Pentium 4 3.00 GHz işlemci var ve bunlara ek 2 GB GTX 650 ve DDR2 4 GB 800 MHz RAM almak istiyorum. Oyunlarda (medium - high ) nasıl performans alırım? CS:GO, Rust vs. high için yeterli midir? Teşekkürler. :)
İlerleyen zamanlarda ek olarak bir 4 GB RAM daha takabilirim.

Bence bu sisteme takviye yapma. Bekleme imkanın var ise bekle. Daha iyi ve yeni bir sistem toplarsın. Bu yeni sistem daha uzun ömürlü olur.

Bu kasaya yatırım yapmayın, Yaklaşık 10 yıl önceki sistem. Yeni sistem kurmanız daha iyi olur.

Aslında takviye etmeyi bende istemiyorum ama zaten 10. sınıfım yani en az 1 sene beklemem gerekecek 11 de alsam zaten oynayacağım ne kadar üniversite sınavları falan o yüzden almak istiyorum :) yine de teşekkürler

Bence bu sisteme takviye yapma. Bekleme imkanın var ise bekle. Daha iyi ve yeni bir sistem toplarsın. Bu yeni sistem daha uzun ömürlü olur.

uzun ömürlü olmasına gerek yok aslında 1 - 2 yıl cs:go , rust oynamak için alacağım şurada 1 yıl sonra üni sınavlarına çalışma başlayacak zaman bulamayacağım .. sağol tavsiyen için :)

Gtx 750 ti al ve islemciyi i3 al tabi butce laxim

bütçeyi geçtim işlemci için yeni anakart lazım anakarta uygun ddr3 ram lazım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı