Dell S2417DG nasıldır?

Abdullah Turan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Dell S2417DG 23.8" 1ms 165Hz (HDMI+Display+4xUsb3.0 ) G-Sync Fiyatı bu monitörü almayı planlıyorum. Sistemim Ryzen 5 1600 ve Palit GTX1080. Şu anki full HD 144Hz monitörde FPS yüksek olsa dahi sürekli takılmalar ve düşüş yaşıyorum. Bu nedenle 2K almayı düşündüm G-Sync içeren. Bu fiyata bunu buldum ama internette 8-bit ve ışık sızması tarzı şeyler duydum. Bilgi verebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google’a Dell S2417DG Technopat yazarak gerek benim gerekse de diğer arkadaşlarımızın monitör ile şikayetlerini (Color banding,Ghosting) görebilirsiniz. Şiddetle o monitörden kullanıp sorunlar yüzünden iade etmiş birisi olarak UZAK DURMANIZI tavsiye ederim. Zira satın alıp bahsi geçen sorunlar yüzünden iade etmeniz kuvvetle muhtemel.

Almak istersen revizyon numaraları var a02, a03, a04, a05 diye gider. Bunun sebebide çogunlukla color banding, ghosting gibi sorunlar yüzünden sıralanır gider. Türkiyede ise revizyon a02 mevcut, halbuki en son revizyon olarakta a05 var Türkiye de varmı bilmem. Son sürümlerinde de bazı kullanıcılar sorun düzeltilmiş denilse de inanma aynısını revizyon a02 için de diyorlardi bizim elimizde patlayana kadar yazılanlara inanıyorduk. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı