Dell S2422HG alınır mı?

https://ty.gl/s7cq9b4dgq

Bu monitörü almayı düşünüyorum fakat anladığım bir konu değil. Dell iyi bir marka mıdır, alınır mı? Bu fiyat bandında başka önerileriniz varsa lütfen paylaşın, şimdiden teşekkürler.
Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum normal günlük kullanıcıyım yani oyun, ders vs için kullanıyorum herhangi bir sorunu olmadı benim açımdan renk tonları iyi geldiği için herhangi bir ayarları ile oynamadım şuana kadar. Fakat arkasındaki tuşlardan monitör ayarlarını yapabilirsiniz. Ben şuana kadar memnun kaldım. Piyasada daha uyguna daha iyisi var mı bilmiyorum ama ben memnun kaldım. Ayrıca hiç ölü piksel de oluşmadı.

https://ty.gl/s7cq9b4dgq

Bu monitörü almayı düşünüyorum fakat anladığım bir konu değil. Dell iyi bir marka mıdır, alınır mı? Bu fiyat bandında başka önerileriniz varsa lütfen paylaşın, şimdiden teşekkürler.

Dell S2422HG 165 Hz 1 ms monitörden bende aldım gayet güzel tasarımı duruşu üründen gacır gucur seslerde gelmiyor her şey gayet güzel fakat içerisinden çıkan DP kablosunu bağlıyorum Hz ayarı gerekenden düşük diye yazıyor görüntüyü 144 ya da 165 Hz ayarlamamı istiyor Windows da ise en son 120 Hz seçeneği çıkıyor forumlarda Paugge sertifikalı DP lablosu ile çözüldüğünü yazmışlar peki orijinal kablo neden yüksek Hz vermiyor?
Bilgisi olan var mı acaba?

Dell S2422HG 165 Hz 1 ms monitörden bende aldım gayet güzel tasarımı duruşu üründen gacır gucur seslerde gelmiyor her şey gayet güzel fakat içerisinden çıkan DP kablosunu bağlıyorum Hz ayarı gerekenden düşük diye yazıyor görüntüyü 144 ya da 165 Hz ayarlamamı istiyor Windows da ise en son 120 Hz seçeneği çıkıyor forumlarda Paugge sertifikalı DP lablosu ile çözüldüğünü yazmışlar peki orijinal kablo neden yüksek Hz vermiyor?
Bilgisi olan var mı acaba?
Ben orijnal kablosu ile 165Hz sorunsuz alıyorum.

Ben orijnal kablosu ile 165Hz sorunsuz alıyorum.
Kullandığım ekran kartı Asus R9 390 Strike 8 Gb + 512 Bit
ekran kartımın desteklemediğini sanmıyorum fakat monitör menüsünde MPRT moduna alamıyorum. Bahsettiğim uyarıyı veriyor ve neden windows da en yüksek değer 120 hz görünüyor bir bilgin var mı?

Kullandığım ekran kartı Asus R9 390 Strike 8 Gb + 512 Bit
ekran kartımın desteklemediğini sanmıyorum fakat monitör menüsünde MPRT moduna alamıyorum. Bahsettiğim uyarıyı veriyor ve neden windows da en yüksek değer 120 hz görünüyor bir bilgin var mı?
Bir bilgim yok. Bende de 1660s var dediğin modlara sorunsuz geçiyor.

Kullandığım ekran kartı ASUS R9 390 Strike 8 GB + 512 bit.
Ekran kartımın desteklemediğini sanmıyorum fakat monitör menüsünde MPRT moduna alamıyorum. Bahsettiğim uyarıyı veriyor ve neden Windows da en yüksek değer 120 Hz görünüyor bir bilgin var mı?

Hocam monitörü aldın mı? Bende almayı düşünüyorumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı