Dell S2422HG Ghosting

Crazyboy

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba monitör bugün elime ulaştı, kasam yarın geleceği için evdeki eski bir laptop ile sadece ufo testini deneyebildim. Eski olduğu için Max 60 FPS veiyor.

Oyunlarda nasıl olur, gözüme çarpar mı bilmiyorum ama ufo testinde pek güzel bir görüntü oluşturmuyor.

Acaba monitörlerin tümü böyle mi? İlk defa bir monitör kullanıyorum belki bana böyle gözüküyordur.

Bir de menüdeki Fast-Super Fast-MPRT arasındaki fark nedir? Bu monitörü kullananlar en iyi ayarları söyleyebilir mi?

Overdrive ayarı ile kesin bir şey diyemeyiz, tek tek ayrı ayrı deneyin. Konuşulanlar ise 144Hz için konuşuluyor, 60Hz'de farklı sonuç alırsınız.
Oyunlarda size bağlı. Ben ghosting ve smearing'i hissedeniyorum ama kimisi de çok rahatsız oluyor.
Bir de bunun oyun tarafı olarak yorumu var. Eğer oynadığınız oyun ağırlıklı olarak CS tarzında ise 24GN650, bütçe hiç o kadar olmazsa X24İH. Diğer türlerde S2422HG en iyi seçenek

Overdrive ayarı ile kesin bir şey diyemeyiz, tek tek ayrı ayrı deneyin. Konuşulanlar ise 144Hz için konuşuluyor, 60Hz'de farklı sonuç alırsınız.
Oyunlarda size bağlı. Ben ghosting ve smearing'i hissedeniyorum ama kimisi de çok rahatsız oluyor.
Bir de bunun oyun tarafı olarak yorumu var. Eğer oynadığınız oyun ağırlıklı olarak CS tarzında ise 24GN650, bütçe hiç o kadar olmazsa X24İH. Diğer türlerde S2422HG en iyi seçenek
Peki hocam, yarın kasa gelsin oyunları test edeyim olmazsa ya HP alırım, ya da bütçem çıkarsa LG alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı