Dell S2422HG yüksek seviyede ghosting

Kullanan kişiler memnun kalmayıp video çekiyorlar. Kanıtlı şekilde. Kullanmayan kişi normal deyip bana saçmalamış diyor. Dostum kullanıcıların yorumları önemli, senin yorumunun hiç bir önemi yok. Esas sen bol keseden sallayıp saçmalıyorsun.
Bahsettiğin kişilerin sayısı 2 :D Ayrıca smearing testini yapan arkadaşın kanalındaki yorumlara bakarsan monitörden memnun olduğunu belirtmiş.
Video'nun ilk 5 saniyesi fast modda , 5.saniyeden sonra MPRT modunda. Super Fast'e al dedim arkadaşa bana cevabı: ' Super Fast'de smearingle birlikte renkler biraz saçmalıyor MPRT ve Fast'in karışımı gibi bir şey oluyor.' demiş. Yani hangi moda aldıysa bu videodaki sorunun benzerini yaşamış. Bu monitörün bazı oyunlarda size sıkıntı çıkaracagını bilin ama umarım memnun kalırsınız. Bu monitörün esas sıkıntısı ghosting degil. Black smearing ve overshoot. Attıgım videolarda zaten bu tarz sıkıntılar daha fazla yaşanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki gibi bir sıkıntı yaşamadım mprt modunda renkler biraz saçmalıyor ama monitörün renk modlarından kendine uygun olanı seçebiliyorsun tekrar. Benim monitörümde ışık sızması veya ölü piksel çıkmadı. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi monitörlerden.

O videoyu ben attım.

Bu monitör 60 FPS altında kullanılmamalı. Ayrıca videoda çok vasat gözüküyor onu da hesaba katın. Profesyönel kameram yok, yardım edecek biride yok bir elimde telefon varken diğer elimle fareyi döndürüyordum. 😀 ben daha önceden ASUS VG248qe kullandım 144 Hz ve o monitöre akıcılık konusunda bin basar diyebilirim. Bu monitörde her ne kadar ghosting varsada akıcılık yönünden o kadar iyi ki oyun zevkini katlıyor. 1500 TL'lik bir monitör için gayet yeterli. Renkler konusunda ise %100 kontrast ve %100 parlaklık yaptığınızda ayarsız bir monitör için çok iyi diyebilirim.

Geri
Yukarı