Dell S2422HG kendiliğinden ayar menüsünü açıyor

XeaWhitefish

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Dell SS2422HG marka monitör kullanmaktayım. Alalı 3 ay falan oluyor. Bu hata bir zaman önce gene çıkmıştı fakat o zaman Power kablosunu çıkarıp taktığımda düzelmişti. Şimdi ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Ne yapmalıyım sizce? Arayıp bir servisle vs. görüşme yapmama gerek var mı yoksa evde kendim düzeltebileceğim bir şey falan mı acaba bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuşlar basılı kalmış olabilir mi? Aynı monitörü kullanıyorum ve böyle bir sorunla karşılaşmadım. Arkadaki tuşları bir kontrol edin, bir kaç saniye basılı tutun.

Tuşlar basılı kalmış olabilir mi? Aynı monitörü kullanıyorum ve böyle bir sorunla karşılaşmadım. Arkadaki tuşları bir kontrol edin, birkaç saniye basılı tutun.

Hocam arkaya bakınca öyle bir sorun yok gibi dediklerinizi yaptım devam etti fakat Power kablosunu hafif biraz aşağı çektim şu anlık sorun yok olursa gene yazarım.
Tuşlar basılı kalmış olabilir mi? Aynı monitörü kullanıyorum ve böyle bir sorunla karşılaşmadım. Arkadaki tuşları bir kontrol edin, birkaç saniye basılı tutun.

Yok hocam bugün tekrardan bilgisayar başına geçtim fakat dün sorun olmamasına rağmen bugün baktığımda sorun vardı nasıl çözebilirim artık bunu acaba?

Son düzenleme:
Hocam arkaya bakınca öyle bir sorun yok gibi dediklerinizi yaptım devam etti fakat Power kablosunu hafif biraz aşağı çektim şu anlık sorun yok olursa gene yazarım.

Yok hocam bugün tekrardan bilgisayar başına geçtim fakat dün sorun olmamasına rağmen bugün baktığımda sorun vardı nasıl çözebilirim artık bunu acaba?
Herhangi bir bilgim yok. Ben neredeyse 2 aydır kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Servisle bir görüşün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı