Dell S2422HG monitör İncelemesi

Hocam öncelikle kaç FPS alıyorsunuz onu bilmek gerek. Diger ayarları denedinz mi? Super Fast ve Extreme modlarıda olması lazım.

Hocam öncelikle kaç FPS alıyorsunuz onu bilmek gerek. Diger ayarları denedinz mi? Super Fast ve Extreme modları da olması lazım.

350 400 FPS aliyorum monitörde Fast superfast MPRT mevcut.
Yukarıdaki video önce Fast mod da (Black smearing mevcut)
Sonra MPRT mod da renklerin gariplesmesi mevcut.

350 400 FPS aliyorum monitörde Fast superfast MPRT mevcut.
Yukarıdaki video önce Fast mod da (Black smearing mevcut)
Sonra MPRT mod da renklerin gariplesmesi mevcut.

Anladım. 144 Hz oldugu için monitör 100 FPS üstü SuperFast ayarı seçili olması lazım. Bu ayarı seçtiginizde sorun çözüldü mü? Yada seçtiniz mi diye sorayım.

Düşük FPS'lerde 50-60 gibi Fast ayarı seçerseniz en aza iner smearing.

Super Fast'de smearingle birlikte renkler biraz saçmalıyor MPRT ve Fast'in karışımı gibi bir şey oluyor.

G-sync çalışmıyor yazmış incelemeyi yapan kişi ama yine de sormak istiyorum. G-sync ile kullanabilen var mı acaba monitörü ?

Super Fast'de smearingle birlikte renkler biraz saçmalıyor MPRT ve Fast'in karışımı gibi bir şey oluyor.
Valla bende super fast gayet iyi smearing falan neredeyse hiç yok diyebilirim. FPS ye bağlı.

Merhabalar. Dün bu ürünü bende aldım. Belirli bir süre kullananlar varsa deneyimlerini güncel olarak paylaşabilirler mi acaba? 1500TL ye aldım sizce iyi mi ettim kötü mü oldu yardımcı olabilir musunuz?

Merhabalar. Dün bu ürünü bende aldım. Belirli bir süre kullananlar varsa deneyimlerini güncel olarak paylaşabilirler mi acaba? 1500TL ye aldım sizce iyi mi ettim kötü mü oldu yardımcı olabilir musunuz?
Merhaba 1 haftadır monitörü kullanıyorum.60hzden 165hzye geçince oyuna ilk girdiğimde başım dönmüştü Öncelikle bende ölü pixel çıkmadı şükür monitöre gelince 1500 liraya alınabilecek en iyi monitör bence.Renk doygunluğu gayet iyi sadece dell yazısının olduğu ön kasa hafif daha sağlam olsa daha iyi olabilirdi.Bir de oyuna göre preset modes ve response times ayarlamak birazcık sıkıyor insanı onun dışında ben bir eksisini göremedim bu fiyata bu performansı almak çok çok iyi ismi var diye daha alt performansa daha yüksek fiyat vermek mantıksız içiniz rahat olsun gayet iyi monitör.

Hocam birkaç soru sormak istiyorum arkadaşımız inceleme yaparken yazmış ama yine de merak ettim. O yukarı kalkıp inme olayı var mı? Birde 60 dan 165 e geçince gerçekten ya ben yaşamıyormuşum bu hayatı dediğiniz oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…