Dell S2422HG monitör İncelemesi

Hocam monitörün "response time" modları arasında farklılık gösteriyor gecikme değeri. Her modun gecikme değeri şu şekilde belirtilmiş ürünün kullanma klavuzunda:
Fast= 8ms, Superfast= 4ms, MPRT= 1ms
Hocam o menüden MPRT ye alsam ekranda yırtılma vs yaşanır mı?

Hocam o menüden MPRT ye alsam ekranda yırtılma vs yaşanır mı?
Hocam yırtılma dediğimiz durum 165fps'in üzerine çıkmaya başladığınızda yaşanır. 3A oyunlarda zaten 165fps'in üzerine çıkabileceğinizi sanmıyorum.

Hocam monitörün "response time" modları arasında farklılık gösteriyor gecikme değeri. Her modun gecikme değeri şu şekilde belirtilmiş ürünün kullanma klavuzunda:
Fast= 8ms, Superfast= 4ms, MPRT= 1ms
Peki 1 ms'de görüntüde farklılık oluyor mu?
Yoksa tamamen aynı mı?

Arkadaşlar şimdi bu monitörde hiçbir türlü G-SYNC açılmıyor değil mi?

Çarşamba günü sipariş ettiğim monitör bir gün sonra elime geçti. Ölü piksel yok. Ghosting az bir derecede var. Kesinlikle ghosting olmasını istemeyen insan için problem olabilir. Işık sızması ilginç derecede hiç yok. Renk kalitesi ve pivot özelliği gayet güzel. Şahsi olarak az ghosting olması benim için problem olmadığı için kullanmaya devam edeceğim. G-SYNC sanırım Adaptive-Sync ile birlikte aktif olabiliyor. Özellikle G-SYNC yok diye anladım.

Işık sızması bir miktar mevcut hocam. Sonuçta curved, çerçevesiz ve VA panel üstelik parlaklık değeri maksimumda 350 cd'ye kadar çıkabilen bir monitör. Sızma için tüm şartları karşılıyor. %90 dan sonra siyah arka planlarda karanlık ortamda bir düzey ışık sızması mevcut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…