Dell S2422HG monitör İncelemesi

Emeğinize sağlık teşekkürler

Monitör MPRT ile gerçekten yırtılmaya neden oluyormuş onu farkettim. Super Fast ve Amd Freesync açık modda çok daha akıcı bir deneyim sunuyor alan arkadaşlara önerim. Ben bir şeyi anlamadım bu monitörün Gsync desteği yok mu? Nvidia Denetim Masası'nda bu ayarı bulamadım, ben de gözükmüyor da?

HDMI ile mi kullanıyorsunuz? HDMI için G-Sync desteği yok.
Saçma değil, çoğu monitörde durum bu şekilde. En yüksek OverDrive (Response Time, TraceFree, OD) ayarı en iyi tepkimeyi verecek diye bir kaide yok.

HDMI ile mi kullanıyorsunuz? HDMI için G-Sync desteği yok.

Saçma değil, çoğu monitörde durum bu şekilde. En yüksek OverDrive (Response Time, TraceFree, OD) ayarı en iyi tepkimeyi verecek diye bir kaide yok.
Evet HDMI hocam. Pek anlamıyorum nasıl bağlantı sağlarsam bu sorun düzelir ki ek bir şey almama gerek var mı?

Evet HDMI hocam. Pek anlamıyorum nasıl bağlantı sağlarsam bu sorun düzelir ki ek bir şey almama gerek var mı?
Evet gerek var, o da DisplayPort. Buna Type-C DP, Mini DP da dahil.

FreeSync destekliyor mu monitör? Tam olarak 165 Hz alamıyorum genelde dalgalı oluyor FPS'im.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…